Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Programowanie w języku C dla zielonych

Premiera: Kurs Programowanie w języku C dla zielonych


Kurs Programowanie w języku C dla zielonych

Naucz się programować w “czystym” C od podstaw. Opanuj jeden z najszerzej stosowanych języków programowania i otwórz sobie drzwi do kariery C Developera. Dowiedz się więcej
Chcesz się nauczyć programowania w języku C od podstaw? Myślisz o programowaniu tzw. urządzeń wbudowanych albo mikrokontrolerów? A może chciałbyś pracować przy pisaniu systemów operacyjnych lub tworzeniu oprogramowania?

Jeśli tak, to na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Programowanie w języku C dla zielonych. Szkolenie zostało przygotowane w sposób maksymalnie przystępny, aby wszystkie zagadnienia były zrozumiałe nawet dla osób, które nie miały wcześniej styczności z programowaniem.

Kurs jest maksymalnie nastawiony na zdobywanie wiedzy przez praktykę, a teoria jest ograniczona do niezbędnego minimum. Pisząc proste programy poznasz podstawowe zagadnienia takie jak pętle funkcje czy instrukcje warunkowe.

Poznasz też różne typy danych oraz dowiesz się w jaki sposób można ich używać. Kurs zawiera olbrzymią dawkę wiedzy pokazaną na realnych przykładach programów, z którymi jako programista na pewno spotkasz się w przyszłości. Gotowy do rozpoczęcia nauki? Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Tomasz Primke, Senior C Developer z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym. Autor kursu pracował również jako programista w firmach z branży IT. Jego największą pasją są języki programowania - do tej pory miał styczność już z ponad dwudziestoma.


Kurs Programowanie w języku C dla zielonych

Naucz się programować w “czystym” C od podstaw. Opanuj jeden z najszerzej stosowanych języków programowania i otwórz sobie drzwi do kariery C Developera. Dowiedz się więcejOpublikowane 4 listopada 2022 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!