Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Roblox - tworzenie gier od podstaw

Premiera: Kurs Roblox - tworzenie gier od podstaw


Kurs Roblox - tworzenie gier od podstaw

Rozpocznij przygodę z tworzeniem gier w Roblox! Opanuj podstawowe techniki budowy świata gry i tworzenia postaci. Naucz się podstaw programowania w Lua i opublikuj swoją pierwszą grę. Dowiedz się więcej
Słyszałeś o Roblox? Pewnie tak, w końcu to jedna z najpopularniejszych gier na świecie, a liczba jej użytkowników z miesiąca na miesiąc bije ciągle kolejne nowe rekordy. Najpiękniejsze w niej jest to, że składa się ona z miliona gier stworzonych właśnie przez jej graczy.

Jeżeli i Ty chcesz stać się częścią tej cudownej społeczności, tworzyć własne gry łącząc zabawę z nauką, a do tego zacząć z tego zarabiać, to ten Kurs Roblox - tworzenie gier od podstaw będzie dla Ciebie świetnym wyborem.

Dzięki temu kursowi, będziesz w stanie tworzyć własne gry w Roblox Studio niezależnie od wieku oraz doświadczenia. Zaczniemy od zupełnych podstaw. Przejdziesz proces rejestracji oraz instalacji gry, a następnie zapoznasz się z interfejsem Roblox Studio, a także jego podstawowymi funkcjonalnościami, aby następnie przejść do praktyki.

W czasie trwania tego kursu stworzysz dwie gry. Pierwsza z nich będzie świetną okazją do tego, żeby nauczyć się budować w Roblox Studio. Stworzysz realistyczną planszę, ucząc się o tym, jak dodawać do niej elementy, jak zarządzać ich właściwościami, rozmieszczać je w świecie, a także dodawać różne efekty i wykorzystywać pluginy, dzięki czemu Twoje gry nie tylko będą efektowne, ale także tworzenie ich będzie efektywne.

Następnie przejdziesz do nauki programowania. Poznasz podstawy języka Lua oraz tworzenia skryptów w Roblox Studio, aby następnie wykorzystać nie tylko wiedzę z budowania, ale także skryptowania, żeby stworzyć bardziej zaawansowaną grę, jaką będzie symulator zbierania skarbu.

Następnie zobaczysz jak ją opublikować, tak żeby każdy gracz Roblox Studio mógł w nią zagrać. Jeżeli więc chcesz rozwijać swoje umiejętności w tworzeniu gier i wejść w ten niesamowity świat game developmentu to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Szkolenie prowadzi Daniel Konsewicz - developer, który posiada bogate doświadczenie w branży IT.


Kurs Roblox - tworzenie gier od podstaw

Rozpocznij przygodę z tworzeniem gier w Roblox! Opanuj podstawowe techniki budowy świata gry i tworzenia postaci. Naucz się podstaw programowania w Lua i opublikuj swoją pierwszą grę. Dowiedz się więcejOpublikowane 15 listopada 2023 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!