Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Czy Adobe XD jest dobrym wyborem dla UI/UX Designera?

Czy Adobe XD jest dobrym wyborem dla UI/UX Designera?

Na rynku dostępnych jest przynajmniej kilka narzędzi do projektowania interfejsów. Do ścisłej czołówki najlepszych programów dla UI / UX Designerów na pewno należy Adobe XD. Jest to bardzo uniwersalne narzędzie, które działa zarówno na Windowsie, jak i na MacOS.


Kurs Adobe XD - podstawy projektowania interfejsów

Poznaj podstawy projektowania interfejsów w Adobe XD i zdobądź praktyczną wiedzę na temat UI i UX. Dowiedz się jak szybko prototypować aplikacje mobilne i strony internetowe. Dowiedz się więcej


Dlaczego Adobe XD?

  • Świetna optymalizacja - pozwala na wydajną pracę, nawet jeżeli nie posiadamy najlepszych podzespołów w naszym komputerze.
  • Dynamiczny rozwój – częste aktualizacje wprowadzają nowe i ulepszają istniejące funkcje programu
  • Duża społeczność – pozwala znaleźć pomoc i odpowiedzi na pytania u bardziej doświadczonych użytkowników
  • Przejrzysty interfejs, ogromne możliwości i łatwa obsługa
  • Darmowa wersja próbna pozwalająca przetestować działanie programu

ux/ui designer

Wymienione zalety sprawiają, że Adobe XD uznawane jest za jedno z najlepszych narzędzi na rynku w swojej kategorii.

Jak nauczyć się projektować w Adobe XD?

Najważniejsza jest praktyka. A jeżeli chcesz uniknąć dziesiątek godzin spędzonych na uczeniu się Adobe XD na własną rękę, poznać dobre praktyki i podstawy projektowania interfejsów...

Koniecznie sprawdź nasz kurs Adobe XD! Szkolenie zostało przygotowane przez doświadczonego UX Designera, który od podstaw i w praktyczny sposób wprowadzi Cię w świat projektowania.Jak pomoże Ci nasz kurs Adobe XD?

Przede wszystkim poznasz interfejs i podstawowe funkcje programu. Poza tym nauczysz się tworzyć projekty, organizować artboardy, wykorzystać assety i biblioteki. Zobaczysz jak zadbać o responsywność i skalowanie aplikacji, poznasz dobre praktyki projektowe i zobaczysz jak udostępniać efekty swojej pracy innym. Co najważniejsze, wszystkiego nauczysz się w praktyce, tworząc prototyp aplikacji krok po kroku, wraz z autorem szkolenia.

Dzięki temu unikniesz błędów początkujących użytkowników i wyrobienia sobie nieprawidłowych nawyków. Po przerobieniu kursu będziesz w stanie samodzielnie pracować w Adobe XD i dalej płynnie rozwijać swoje umiejętności!


Kurs Adobe XD - podstawy projektowania interfejsów

Poznaj podstawy projektowania interfejsów w Adobe XD i zdobądź praktyczną wiedzę na temat UI i UX. Dowiedz się jak szybko prototypować aplikacje mobilne i strony internetowe. Dowiedz się więcej


UX/UI designer

Czy mogę nauczyć się Adobe XD od zera?

Tak! Nasz kurs został stworzony z myślą o zupełnie początkujących użytkownikach. Nie potrzebujesz żadnej specjalistycznej wiedzy z zakresu UI/UX Designu, czy narzędzi do projektowania. Sprawdź sam :)


Opublikowane 3 września 2021 r. w kategorii: Projektowanie


Kompleksowe szkolenie dla UX/UI Designera
Users icon 9335 uczestników
Watch icon 48 godzin
Video icon 452 wykładów

Opanuj kluczowe techniki projektowania wizualnego oraz projektowania zorientowanego na użytkownika. Zbuduj solidne podstawy, które umożliwią Ci łatwy start w tej bardzo popularnej i ważnej dziedzinie. Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!