Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
10 przydatnych narzędzi dla programistów i projektantów cz.5

10 przydatnych narzędzi dla programistów i projektantów cz.5

Przedstawiamy Wam piąte już zestawienie przydatnych narzędzi dla web designerów i web developerów, które cieszyły się największą popularnością na naszym fanpagu na Facebooku.


Kurs Photoshop dla web designera

Naucz się projektować strony internetowe w programie Photoshop Dowiedz się więcej


Prototypo


prototypo

Czcionki są bardzo ważnym elementem każdej strony internetowej. Prototypo to narzędzie, które pozwala na modyfikowanie czcionek w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Dzięki temu narzędzi, bardzo łatwo można uzyskać unikalny wygląd czcionek i sprawić, że tworzona stron będzie jeszcze ciekawsza dla użytkowników.


Dragdis


dragdis

Dragdis to bardzo przydatna wtyczka do popularnych przeglądarek internetowych, dzięki której zarządzanie zakładkami staje się o wiele przyjemniejsze. Wystarczy przeciągnąć stronę, zdjęcie, filmik, link czy nawet fragment tekstu który zaznaczymy, aby umieścić je w odpowiedniej zakładce.


MediacenerJS


mediacenter

MediacenterJS to aplikacja, która pozwala na przeglądanie domowej kolekcji filmów czy muzyki w przeglądarce. Twórcy zapewniają, że aplikacja działa poprawnie na wszystkich współczesnych przeglądarkach internetowych, jednak preferowaną jest Google Chrome.


Avocode


avocode

Avocode to aplikacja dająca dostęp do plików PSD bez konieczności posiadania programu Photoshop. Świetne rozwiązanie do współpracy pomiędzy projektantami a programistami stron. Obecnie, aby korzystać z aplikacji, wymagane jest zaproszenie.


Long Shadow Generator


longshadow

Long Shadow Generator to wtyczka do programu Photoshop, która pozwala na szybkie i bezproblemowe tworzenie cieni.


InVisionapp


invision

InVisionapp to aplikacja przeznaczona dla osób, które współpracują nad różnymi projektami. W łatwy sposób możemy opublikować tworzony projekt, podzielić się swoim pomysłem z innymi, wymienić zdania czy wprowadzić zmiany.


MaxCDN


maxcdn

Tworząc stronę internetową warto sprawdzać jak szybko się ona ładuje. Narzędzie MaxCDN służy do porównania prędkości dwóch wybranych witryn internetowych.


CurvedText


curved

CurvedText to plugin jQuery, który tworzy efekt zakrzywionego tekstu. Plugin przekształci tekst na elipsę, koło, sinusoidę czy spiralę. Ciekawe rozwiązanie dla osób chcących nadać typografi swojej strony unikalny wygląd.


Color Palette Generator


colorpalette

Color Palette Generator to onlinowa aplikacja, która rozpozna kolory na dowolnym zdjęciu.


Iconion


iconion

Iconion to program do generowania ikon w PNG wprost z czcionek. Dodatkowo, ikony można modyfikować, dodawać kolory, cienie, gradienty i wiele więcej.

Fundamenty języka HTML - kodowanie stron od podstaw

Fundamenty języka HTML - kodowanie stron od podstaw

Zobacz kurs Arrow
Kurs Adobe XD - podstawy projektowania interfejsów

Kurs Adobe XD - podstawy projektowania interfejsów

Zobacz kurs Arrow
Kurs Produktywny programista - techniki i narzędzia no-code

Kurs Produktywny programista - techniki i narzędzia no-code

Zobacz kurs Arrow

Opublikowane 16 maja 2014 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!