Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
10 pomysłów na prezent dla pracowników

10 pomysłów na prezent dla pracowników

W jaki sposób wyrazić wdzięczność i uznanie za zaangażowanie pracowników? Wynagrodzenie przestało już być traktowane jak nagroda, a pracownicy potrzebują motywacji do działania. Jeśli szukasz inspiracji i ciekawych sposobów na zadbanie o swój zespół, jesteś w dobrym miejscu. Zebraliśmy dla Ciebie 10 pomysłów na prezent dla pracowników - niebanalne, nietuzinkowe i warte swej ceny.

Wręczanie prezentu pracownikowi

1# Kursy online

Na pewno chciałbyś, aby Twoi pracownicy z chęcią się rozwijali zawodowo i poszerzali swoje kompetencje. Oni również tego chcą! Sprawisz im ogromną przyjemność, dając dostęp do kursów i szkoleń, z których sami wybiorą temat, który ich interesuje. Wybierz platformę z kursami e-learningowymi, która oferuje szeroki zakres materiałów edukacyjnych - nauka języków, rozwój umiejętności miękkich, hobby. Pracownicy poczują się docenieni, a Ty również na tym skorzystasz.


Kurs online jako prezent

Szukasz pomysłu na prezent dla swoich pracowników? Podaruj im kursy lub karty podarunkowe strefakursów.pl, pomóż podnosić kwalifikacje i rozwijać zainteresowania.


W strefakursów.pl możesz wybierać z setek szkoleń z różnych tematów. Nauka języków obcych, Excel, programowanie, grafika komputerowa… i znacznie więcej! Jeżeli chcesz podarować pracownikowi konkretny kurs lub ścieżkę kariery możesz skorzystać z opcji „Kup dla kogoś”. Świetnym pomysłem będzie również karta podarunkowa, dzięki której pracownik sam wybierze szkolenie dla siebie.

2# Personalizowane gadżety firmowe

Gadżety firmowe kojarzą się z promocją i marketingiem firmy, ale mogą mieć też zastosowanie w budowaniu wizerunku dobrego pracodawcy. Jeżeli wybierzesz coś niebanalnego i faktycznie praktycznego, Twoi pracownicy z pewnością to docenią. Era długopisów już minęła, więc szukaj upominków ciekawszych. Termos, kubek termiczny, butelka na wodę, bluza, plecak, powerbank - takim prezentem ucieszysz swój zespół. Jeśli uda Ci się zamówić gadżety z imionami pracowników, skorzystaj z tej okazji.

Vouchery do sklepów jako pomysł na prezent dla pracownika

3# Vouchery do sklepów

Mając duży i zróżnicowany osobowościowo zespół może być trudno kupić dla każdego członka coś, co będzie strzałem w dziesiątkę. W takich chwilach z pomocą przychodzą vouchery i karty upominkowe. One dają Ci pewność, że każdy wybierze sobie prezent, który Mu najbardziej odpowiada. Obecnie niemal każdy sieciowy sklep je oferuje, a i z zakupem hurtowym zazwyczaj nie ma problemów. Pamiętaj tylko, aby zwrócić uwagę, jak długo taka karta jest aktywna i jaka jest dostępność sklepów stacjonarnych. Nie każdy realizuje zamówienia przez internet!

4# Bilety do kina lub teatru

Pokaż, że work - life balance to coś, co i dla Ciebie ma duże znaczenie. Prezentując bilety na wyjście do kina lub teatru udowodnisz, że troszczysz się o dobrostan swojego zespołu. Wiele osób zapomina, że obcowanie z kulturą jest ważnym elementem rozwoju i po prostu z tego rezygnuje. Przypomnij im o tym i zachęć do spędzenia kilku chwil poza domem.

Bilety do kina lub teatru jako pomysł na prezent dla pracowników

5# Dzień na home office

Dla niejednego pracownika home office to dziś standardowy tryb zarabiania pieniędzy. Nadal jednak, wielu marzy o tym, żeby rozpocząć dzień z kubkiem kawy, w kapciach, siedząc w ulubionym fotelu. Jeżeli profil Twojej firmy na to pozwala - daj swoim pracownikom dzień pracy z domu. Nie obawiaj się, że ich produktywność lub zaangażowanie spadną. W dzisiejszych realiach z pracy zdalnej korzysta coraz więcej firm i widzą w tym rozwiązaniu więcej korzyści niż strat.

6# Spotkanie integracyjne

Wyjazdy lub wyjścia integracyjne to nie tylko chwila na rozrywkę. W czasie takich spotkań pomiędzy pracownikami budują się więzi, które przekładają się na współpracę zawodową. Rozwiązuje się wiele konfliktów, gasną nieporozumienia, nawiązują się przyjaźnie. Zgrany zespół to coś, co z pewnością docenisz i szybko dostrzeżesz w efektywności pracy. Zaplanuj w swoim budżecie miejsce na spotkania dla poszczególnych zespołów oraz dla całej firmy. Bez wątpienia, taki prezent zostanie przyjęty z uśmiechem.

Spotkania integracyjne jako forma nagradzania pracowników

7# Karty na sport i fitness

Dbanie o zdrowie to obecnie tak popularny trend, że i w swojej kadrze znajdziesz niejednego zapalonego sportowca. Dla jednych konikiem jest basen, dla innych siłownia lub fitness, jeszcze inni chętnie zrelaksują się przy kręglach. Nic więc dziwnego, że karty sportowe to jeden z najpopularniejszych prezentów dla pracowników. Co więcej, rzeczywiście wiele osób z nich korzysta, włączając w pakiet również swoich bliskich.

8# Warsztaty kreatywne

Warsztaty kreatywne to pomysł nietuzinkowy, dlatego tym bardziej może zostać doceniony przez Twoich pracowników. Możesz zarezerwować sesję poza firmą lub zaprosić instruktora do biura. Jakie warsztaty możesz zorganizować? Wybór jest bardzo szeroki - malowanie, fotografia, szycie, diy, sztuka improwizacji i wiele więcej. Takie spotkanie to doskonała okazja do odpoczynku, integracji i dobrej zabawy.

Warsztaty kreatywne jako forma nagrody dla pracowników

9# Słodki zestaw

Miłym gestem jest obdarowanie swoich pracowników zestawem, złożonym ze słodkości. W ofertach na rynku możesz dosłownie przebierać - miody, konfitury, ręcznie wytwarzane czekolady, kawy, herbaty. Wykaż się kreatywnością i poszukaj ciekawego, lokalnego producenta. Istnieje wiele manufaktur, które oferują produkty unikatowe, niespotykane na półkach marketów. Co więcej, prezent może zostać pięknie opakowany i przesłany bezpośrednio pod adres pracownika.

10# Voucher do spa lub na masaż

Każdy z nas potrzebuje odpoczynku i odprężenia. O relaksującym masażu lub sesji w spa marzy z pewnością wielu, ale niewiele osób z tych dobrodziejstw korzysta. Podarowując voucher wyrazisz swoją wdzięczność i uznanie za wykonywaną pracę, a jednocześnie zaznaczysz troskę o wellbeing pracowników.


Kurs online jako prezent

Szukasz pomysłu na prezent dla swoich pracowników? Podaruj im kursy lub karty podarunkowe strefakursów.pl, pomóż podnosić kwalifikacje i rozwijać zainteresowania.Opublikowane 12 marca 2024 r. w kategorii: Inne


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!