Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Aplikacja mobilna strefakursów.pl

Aplikacja mobilna strefakursów.pl

Aplikacja dostępna jest na systemy Android, iOS oraz w AppGallery na urządzeniach Huawei.


Jeśli czytasz ten artykuł na komputerze zeskanuj kod poniżej aparatem w Twoim telefonie i pobierz aplikacje. Po jej instalacji i wyrażeniu zgody na otrzymywanie powiadomień zgarniesz od nas kod rabatowy obniżający wartość koszyka o dodatkowe 25,00 zł.


1

UCZ SIĘ GDZIE CHCESZ I KIEDY CHCESZ


Teraz dzięki naszej aplikacji mobilnej możesz jeszcze wygodniej korzystać ze wszystkich swoich szkoleń na smartfonach i tabletach. Po prostu zaloguj się używając swoich danych i zacznij uczyć się również na urządzeniach mobilnych!


DZIĘKI APLIKACJI MOŻESZ:


  • oglądać wszystkie zakupione szkolenia
  • śledzić swoje postępy w nauce
  • kontynuować naukę od momentu, w którym skończyłeś
  • rozwiązywać zadania testowe
  • dodawać lekcje do ulubionych
  • tworzyć notatki

NOWOŚĆ - TRYB OFFLINE


Odpowiadając na Wasze potrzeby dodaliśmy do naszej aplikacji możliwość pobierania lekcji i oglądania ich bez konieczności dostępu do internetu! Jak to działa w praktyce? To bardzo proste! Przejdź do kursu, który chciałbyś oglądać w trybie offline, na liście ze spisem treści znajduje się dodatkowa ikonka po prawej stronie, klikając w nią pobierzesz lekcje na swoje urządzenie. Od teraz nawet jeśli nie masz dostępu do internetu będziesz mógł obejrzeć pobrane zasoby z poziomu zakładki "Pobrane". Możesz zarządzać pobranymi lekcjami i usuwać je w dowolnym momencie. Pamiętaj, że każdy plik wideo zajmuje pewien obszar pamięci dyskowej na Twoim urządzeniu, dlatego warto zadbać o to, aby na bieżąco usuwać obejrzane kursy.


2

Wyprzedzając Wasze zapytania dotyczące kopiowania pobranych plików na swój komputer lub inne urządzenie - niestety nie jest to możliwe. Każdy plik wideo jest szyfrowany i odtworzenie go na innym urządzeniu niż tym, gdzie zainstalowana jest aplikacja strefakursów.pl po prostu się nie uda. Zastanawiacie się zapewne dlaczego. Odpowiedź jest prostsza niż Wam się wydaje. Otóż od początku istnienia naszego serwisu walczymy z piractwem - czyli nielegalnym rozpowszechnianiem naszej własności intelektualnej bez zgody na to. Skala jest ogromna, a tryb offline to nasza odpowiedź na ten proceder. Mamy nadzieję, że nas zrozumiecie i okażecie wyrozumiałość.


DLA KOGO JEST TA APLIKACJA?


Aby skorzystać z aplikacji musisz posiadać konto na platformie szkoleniowej strefakursow.pl. Możesz je łatwo założyć dokonując zakupu dowolnego kursu na naszej stronie. strefakursow.pl to świetnie miejsce, jeżeli chcesz nauczyć się tworzenia stron internetowych, opanować programowanie, edycję fotografii, obróbkę wideo, modelowanie 3D, zacząć swoją przygodę z e-marketingiem czy zdobyć wiedzę i umiejętności z wielu innych dziedzin.


TYLKO DLA UŻYTKOWNIKÓW APLIKACJI


Przygotowaliśmy dla Was niespodziankę, aby ją otrzymać pobierzcie apkę i włączcie powiadomienia w aplikacji. Spodziewajcie się niespodziewanego! ;)


Google PlayAppStoreAppGallery | Huawei

POMÓŻ NAM ULEPSZYĆ APLIKACJĘ!


Podczas korzystania z aplikacji napotkałeś na błąd? Zamiast wystawiać niską ocenę, napisz nam konkretnie co było nie tak i pozwól nam to naprawić! W kolejnych aktualizacjach będziemy konsekwentnie wdrażać poprawki i dodawać nowe funkcje, tak aby z aplikacji korzystało Ci się jak najwygodniej! Podziel się z nami swoją opinią i wskazówkami, pisząc na dev@strefakursow.pl.Opublikowane 25 lutego 2020 r. w kategorii: Inne


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!