Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
KONKURS - wygraj robota Arduino!

KONKURS - wygraj robota Arduino!

W naszej ofercie pojawił się właśnie kurs Arduino od podstaw. Jego autorem jest Tomek Kubisztal, który od wielu lat aktywnie działa na różnego rodzaju forach poświęconych programowaniu i elektronice. Ma on na swoim koncie pokaźną kolekcję robotów, które jak sam przyznaje cieszą się sporym zainteresowaniem internautów. Dowodem na to są liczne listy z zapytaniami o to, jak daną konstrukcję wykonać. Przygotowany kurs jest po części właśnie próbą odpowiedzi na wiele ze stawianych pytań a także okazją do przybliżenia niezwykle interesującej platformy jaką jest Arduino, wszystkim którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z elektroniką i programowaniem.Z okazji premiery kursu mamy dla Was niespodziankę! Dla wszystkich, którzy zakupią Ardunio od podstaw przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będzie robot skonstruowany przez autora podczas pracy nad kursem. Łączna wartość podzespołów z jakich został on wykonany to ok. 250 zł. Robot zasilany bateriami jeździ, potrafi wykrywać przeszkody znajdujące się w odległości 20 cm i zawracać przed nimi. Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda on w akcji.ZASADY KONKURSU:


1) Aby wziąć udział w konkursie należy zakupić kurs Arduino od postaw.


2) W komentarzu poniżej należy odpowiedzieć na pytanie: „Jak rozwinąłbyś robota, jakie funkcjonalności dodał i do czego zastosował?”.


3) Po wybraniu najlepszej odpowiedzi poinformujemy jej autora w komentarzu zwrotnym.


4) Nagrodą w konkursie jest w pełni funkcjonalny robot, którego łączna wartość to ok. 250 zł.


5) Odpowiedzi można przesyłać do 31 lipca włącznie.Opublikowane 24 czerwca 2014 r. w kategorii: Inne


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!