W naszej ofercie pojawił się właśnie kurs Arduino od podstaw. Jego autorem jest Tomek Kubisztal, który od wielu lat aktywnie działa na różnego rodzaju forach poświęconych programowaniu i elektronice. Ma on na swoim koncie pokaźną kolekcję robotów, które jak sam przyznaje cieszą się sporym zainteresowaniem internautów. Dowodem na to są liczne listy z zapytaniami o to, jak daną konstrukcję wykonać. Przygotowany kurs jest po części właśnie próbą odpowiedzi na wiele ze stawianych pytań a także okazją do przybliżenia niezwykle interesującej platformy jaką jest Arduino, wszystkim którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z elektroniką i programowaniem.

Z okazji premiery kursu mamy dla Was niespodziankę! Dla wszystkich, którzy zakupią Ardunio od podstaw przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będzie robot skonstruowany przez autora podczas pracy nad kursem. Łączna wartość podzespołów z jakich został on wykonany to ok. 250 zł. Robot zasilany bateriami jeździ, potrafi wykrywać przeszkody znajdujące się w odległości 20 cm i zawracać przed nimi. Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda on w akcji.

ZASADY KONKURSU:

1) Aby wziąć udział w konkursie należy zakupić kurs Arduino od postaw.

2) W komentarzu poniżej należy odpowiedzieć na pytanie: „Jak rozwinąłbyś robota, jakie funkcjonalności dodał i do czego zastosował?”.

3) Po wybraniu najlepszej odpowiedzi poinformujemy jej autora w komentarzu zwrotnym.

4) Nagrodą w konkursie jest w pełni funkcjonalny robot, którego łączna wartość to ok. 250 zł.

5) Odpowiedzi można przesyłać do 31 lipca włącznie.