Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Darmowe szablony do Wordpressa

Darmowe szablony do Wordpressa

Darmowe szablony do WordPressa mogą wyglądać równie interesująco i profesjonalnie jak te płatne. Szablony biznesowe, szablony typu portfolio albo w stylu flat design – na poniższej liście zebraliśmy najciekawsze szablony, na które natknęliśmy się w sieci w ostatnim czasie. Jeżeli chcecie odświeżyć wygląd swojej strony albo szukacie inspiracji w stworzeniu własnego motywu – dobrze trafiliście. Już niebawem kolejne takie zestawienia, więc śledźcie nas uważnie!


Kurs WordPress - tworzenie stron od podstaw

Stwórz samodzielnie nowoczesną stronę z WordPress i naucz się nią zarządzać. Dowiedz się jak wykorzystać najlepsze wtyczki, instalować motywy i wdrożyć stronę na serwer. Dowiedz się więcej


Hueman


Ostatnio coraz popularniejszym stylem w projektowaniu stron staje się tak zwany „flat design„, który charakteryzuje się prostotą, elegancją i przede wszystkim minimalizmem. Poniższy szablon doskonale oddaje ten nurt.


hueman

Demo Pobierz

Luminus


Bardzo ciekawy i w pełni responsywny szablon. W pakiecie dostajemy 3 różne podstrony. Dodatkowym atutem jest wyświetlacz Retina ready, co daje nam jeszcze lepszą jakość zdjęć.


Luminus

Demo Pobierz

Fruitful


Fruitful jest responsywny i w pełni kompatybilny ze wszystkimi przeglądarkami. Bardzo prosta konfiguracja pozwala użytkownikom łatwo dostosować motyw pod własne preferencje.


fruitful

Demo Pobierz

Codium Grid


Ciekawy i przejrzysty szablon w postaci siatki. Bardzo łatwo można dostosować szablon wg własnych preferencji zmieniając obrazek w tle czy też w nagłówkach postów.


codiumgrid

Demo Pobierz

Onesie


Onesie to tzw. „landing-page„, który idealnie będzie się nadawał na stworzenie własnego portfolio. Oczywiście szablon jest responsywny.


onesie

Demo Pobierz

Formidable Restaurant


Bardzo elegancki szablon, doskonały do prezentacji restauracji w sieci! Szablon został zaprojektowany w odcieniach koloru czerwonego, który wzbudza apetyt.


Formidable-Restaurant

Demo Pobierz

Sorbet


Kolejny responsywny motyw oparty o flat design . Do każdego typu postu przypisany jest inny kolor co daje naprawdę niesamowity efekt.


Sorbet

Demo Pobierz

Photopia


Ten szablon zdecydowanie przypadnie do gustu wszystkim, którzy zajmują się na co dzień fotografią. Doskonale nadaje się na portfolio i w dodatku dobrze wyświetla się na każdym urządzeniu mobilnym.


Photopia

Demo Pobierz

DW Minion


Bardzo prosty i przejrzysty motyw, którego główną zaletą jest minimalizm. To doskonały wybór dla początkujących blogerów, ponieważ zmiana ustawień i wyglądu jest bardzo prosta i intuicyjna.


DW-Minion
Demo Pobierz


Cubby


Cubby to responsywny motyw z rozbudowanym panelem administracyjnym, który pozwala na dowolne dostosowanie szablonu pod własne preferencje. Szablon został przetestowany i działa na najpopularniejszych przeglądarkach.


cubby

Demo Pobierz

Kurs WordPress dla zielonych - własna strona od podstaw

Kurs WordPress dla zielonych - własna strona od podstaw

Zobacz kurs Arrow
Kurs WooCommerce - sklep internetowy krok po kroku

Kurs WooCommerce - sklep internetowy krok po kroku

Zobacz kurs Arrow
WordPress - łatwe tworzenie responsywnych szablonów

WordPress - łatwe tworzenie responsywnych szablonów

Zobacz kurs Arrow

Opublikowane 16 kwietnia 2014 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!