Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Dowiedz się, jak zdobyć fundusze na szkolenia!

Dowiedz się, jak zdobyć fundusze na szkolenia!

Ścieżki kariery ze strefakrusow.pl to świetny sposób na podniesienie swoich kwalifikacji, zdobycie cennej wiedzy i poszerzenie swoich umiejętności. Obszerne pakiety kursów, to prosty przepis na dogłębne poznanie nowej dziedziny w zakresie, który pozwoli nawet podjąć pracę w nowym zawodzie. Za jednorazowy zakup całej ścieżki oferujemy zwykle 20% rabat. A co byście powiedzieli na dodatkowe 20%, a do tego możliwość płatności w ratach?


1

Taka szansa pojawi się już niedługo! Wszystko dzięki projektowi Ministerstwa Rozwoju “Pożyczki na kształcenie”. Jego celem jest finansowe wsparcie osób, które chcą zwiększać swoje kwalifikacje lub nawet całkowicie się przebranżowić. Ministerstwo oferuje nieoprocentowane pożyczki (bez żadnych dodatkowych kosztów), które w całości będą przeznaczone na różne formy kształcenia, między innymi na kursy i szkolenia trwające nie dłużej niż 24 miesiące. Jest to więc świetna okazja do zakupu ścieżki kariery bez jednorazowego obciążania swojego budżetu i bez utraty rabatu.


2

Rozpoczęcie naboru wniosków jest planowane na przełom sierpnia i września br. Będzie można je złożyć za pośrednictwem formularza elektronicznego. Projekt skierowany jest do osób mieszkających na terenie Polski, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych oraz zdolność finansową do spłacenia pożyczki. I tutaj warto zaznaczyć, że pożyczkę będzie można spłacać w równych miesięcznych ratach, w ciągu 12 do 36 miesięcy. Minimalna kwota, na jaką można otrzymać pożyczkę to 600,00 zł a maksymalna to aż 100 000,00 zł.


3

Świetną informacją jest również to, że pożyczkobiorcy przysługuje prawo do częściowego umorzenia pożyczki, które nie przekroczy 20% jej wartości (proporcjonalne skrócenie okresu kredytowania). Aby skorzystać z tej możliwości wystarczy przedstawić dokument potwierdzający ukończenie szkolenia z wynikiem pozytywnym. W przypadku ukończenia ścieżki kariery, będzie to certyfikat specjalisty, poświadczający ukończenie wszystkich kursów z pakietu.


Więcej informacji można znaleźć na stronie projektu:


Sprawdź inwestujwrozwoj.plOpublikowane 14 lipca 2017 r. w kategorii: Inne


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!