Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Edycja stylów CSS na żywo

Edycja stylów CSS na żywo

Narzędzie Stylebot to ciekawy dodatek przeznaczony dla przeglądarki Chrome. Umożliwia manipulowanie wyglądem dowolnej witryny internetowej za pomocą własnych stylów CSS. Zasada działania jest stosunkowa prosta i została szczegółowo omówiona w naszym filmie.


Kurs Błyskawiczne tworzenie stron z Tailwind CSS

Naucz się budować nowoczesne, responsywne strony internetowe tak szybko, jak nigdy dotąd. Poznaj bardzo popularny framework Tailwind CSS i naucz się wykorzystywać jego potężne możliwości. Dowiedz się więcej


Jesteś projektantem stron internetowych? To doskonałe narzędzie dla Ciebie! Pozwoli Ci ono na dokonywanie drobnych poprawek na własnych stronach bez konieczności wgrywania pliku zawierającego style CSS za każdym razem na serwer.


Dostępny jest także serwis Stylebot Social, na którym możemy znaleźć gotowe style na popularne witryny takie jak: Wikipedia, Facebook, Allegro itp. Każdy styl, który zainstalujemy na naszym komputerze zostanie zapamiętany przez przeglądarkę dzięki czemu zdefiniowany przez nas wygląd danej witryny będzie zawsze wczytywany.


Zobacz sam jakie to proste!
Opublikowane 25 lipca 2013 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!