Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Facebook Ads - jak zdobyć klientów i zwiększyć zyski dzięki reklamie w internecie

Facebook Ads - jak zdobyć klientów i zwiększyć zyski dzięki reklamie w internecie

Dowiedz się jak wykorzystać reklamę na Facebooku do szybkiego rozwoju Twojej firmy


Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale Facebooka odwiedzają codziennie miliony osób, a wśród nich są również Twoi klienci. To dla Ciebie niesamowita okazja, by dotrzeć do nich z przekazem, zaprezentować swoją markę, produkt i zachęcić do jego zakupu.


Facebook Ads - podstawy


Czego nauczy mnie to szkolenie?


Przede wszystkim dowiesz się jak efektywnie reklamować się za pomocą systemu Facebook Ads. Nauczymy Cię tworzyć skuteczne kampanie reklamowe, analizować ich wyniki i dokonywać niezbędnych optymalizacji. Pokażemy Ci całą masę nowoczesnych formatów reklamowych i podpowiemy jak idealnie dopasować je do Twoich celów.


Reklama na Facebooku od podstaw
4.9
star star star star star
(79 ocen)

Zacznij wykorzystywać marketing na Facebooku - zdobywaj nowych klientów i zwiększaj zyski... Dowiedz się więcej


Dowiesz się jak wykorzystać niezwykle precyzyjne targetowanie, pozwalające trafiać z reklamą tylko do tych osób, które są naprawdę zainteresowane Twoją ofertą. Nauczysz się przyciągać wartościowy ruch na stronę, pozyskiwać nowych klientów i zachęcać do zakupu tych niezdecydowanych.


Facebook Ads - remarketing

Dla kogo jest to szkolenie?


To szkolenie jest świetnym wyborem dla każdego, kto chce maksymalnie wykorzystać potencjał reklamy internetowej do osiągania celów biznesowych stawianych przed swoją firmą.Opublikowane 27 października 2015 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!