Dowiedz się jak wykorzystać reklamę na Facebooku do szybkiego rozwoju Twojej firmy.

Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale Facebooka odwiedzają codziennie miliony osób, a wśród nich są również Twoi klienci. To dla Ciebie niesamowita okazja, by dotrzeć do nich z przekazem, zaprezentować swoją markę, produkt i zachęcić do jego zakupu.

Facebook Ads - podstawy

Czego nauczy mnie to szkolenie:

Przede wszystkim dowiesz się jak efektywnie reklamować się za pomocą systemu Facebook Ads. Nauczymy Cię tworzyć skuteczne kampanie reklamowe, analizować ich wyniki i dokonywać niezbędnych optymalizacji. Pokażemy Ci całą masę nowoczesnych formatów reklamowych i podpowiemy jak idealnie dopasować je do Twoich celów.

Dowiedz się więcej: Kurs Facebook Ads - reklama w praktyce Zobacz kurs

Dowiesz się jak wykorzystać niezwykle precyzyjne targetowanie, pozwalające trafiać z reklamą tylko do tych osób, które są naprawdę zainteresowane Twoją ofertą. Nauczysz się *przyciągać *wartościowy ruch na stronę, pozyskiwać nowych klientów i zachęcać do zakupu tych niezdecydowanych.
Facebook Ads - remarketing

Dla kogo jest to szkolenie:

To szkolenie jest świetnym wyborem dla każdego, kto chce maksymalnie wykorzystać potencjał reklamy internetowej do osiągania celów biznesowych stawianych przed swoją firmą.