Zbuduj fanpage na Facebooku – bądź z biznesem tam, gdzie są Twoi klienci

Prowadzisz firmę lokalną, a może jesteś przedsiębiorcą internetowym? Niezależnie od Twojego pomysłu na biznes na pewno zależy ci na jego szybkim rozwoju. Aby to osiągnąć musisz nie tylko dbać o obecnych klientów, ale przede wszystkim pozyskiwać nowych, budując silny wizerunek swojej marki. I właśnie do tego Facebook nadaje się idealnie. Setki tysięcy firm, które założyły swój fanpage i prowadzą tam działania biznesowe są najlepszym tego dowodem. Nie czekaj i dołącz do nich już dziś!

Przyciski z wezwaniem do działania

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Dzięki temu szkoleniu dowiesz się, jak samemu krok po kroku stworzyć stronę firmową na Facebook’u i wykorzystać najskuteczniejsze jej narzędzia do promowania swojego biznesu.

Dowiedz się więcej: Kurs Facebook dla biznesu Zobacz kurs

W kursie pokażemy Ci jak poprzez działania na fanpage zwiększać sprzedaż, budować relacje z klientami oraz kreować pozytywny wizerunek firmy wśród społeczności Facebooka. Ten kurs to dziesiątki przykładów i sprawdzonych praktyk, które podpowiedzą Ci, co robić, by Twój fanpage okazał się skutecznym narzędziem marketingowym.

Facebook'owe aplikacje to sposób na przyciągnięcie klientów

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie jest świetną propozycją dla osób, które prowadzą mały lub średni biznes i chcą wzmocnić swoje działania marketingowe poświęcając na nie głównie czas, a nie pieniądze. To również bardzo dobry wybór dla tych przedsiębiorców, którzy chcą wykorzystać olbrzymi potencjał promocyjny, jaki daje im dzisiaj najpopularniejszy wśród klientów portal społecznościowy w Polsce.