Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Flutter i Dart - szybkie tworzenie aplikacji mobilnych

Flutter i Dart - szybkie tworzenie aplikacji mobilnych

Aplikacje mobilne wykorzystywane są na co dzień przez wszystkich użytkowników smartfonów, czy tabletów. Coraz więcej firm decyduje się na stworzenie aplikacji mobilnej przeznaczonej dla swoich klientów. Posiadanie takich aplikacji przez firmy powoli staje się standardem, a rynek aplikacji mobilnych cały czas się rozwija. To świetna wiadomość dla wszystkich mobile developerów. Potrzeba tworzenia coraz lepszych i bardziej nowoczesnych aplikacji mobilnych w krótkim czasie sprawiła, że na rynku pojawiło się wiele nowych technologii. Jedną z najlepszych i najszybciej rozwijających się jest Flutter i Dart, stworzone przez firmę Google.


Kurs Flutter i Dart - tworzenie aplikacji mobilnych w praktyce

Poznaj olbrzymie możliwości frameworka Flutter i języka Dart. Stwórz od zera własną aplikację mobilną na Androida lub iOS. Dowiedz się więcej


Czym są Flutter i Dart?

Flutter to framework pozwalający na szybsze i prostsze tworzenie aplikacji mobilnych. Umożliwia budowę zaawansowanych i nowoczesnych aplikacji, bez pisania nadmiarowego kodu. Pozwala zaoszczędzić wiele czasu, a co więcej umożliwia tworzenie aplikacji wieloplatformowych. Wykorzystując Fluttera nie ma potrzeby tworzenia osobnych wersji aplikacji na Androida i iOS - stworzona apka będzie kompatybilna zarówno z jednym, jak i drugim systemem.

aplikacja w Flutter i Dart do sprawdzania pogody

Flutter wykorzystuje język programowania Dart, który również został opracowany przez firmę Google. Jest on tak intuicyjny i prosty w obsłudze, że niektórzy porównują go do uporządkowanego pseudokodu.

Dlaczego warto nauczyć się Fluttera?

  • pozwala na szybsze i tańsze tworzenie aplikacji
  • umożliwia tworzenie aplikacji wieloplatformowych (Android i iOS)
  • wykorzystuje bardzo łatwy do zrozumienia język Dart
  • posiada ogromne wsparcie Google i jest ciągle rozwijany
  • oferuje bardzo duży wybór widgetów
  • jego popularność ciągle rośnie i jest coraz częściej wymagany na stanowiska związane z tworzeniem aplikacji mobilnych.

Zastanawiasz się jak rozpocząć przygodę z Flutterem? Chcesz tworzyć nowoczesne aplikacje mobilne i na nich zarabiać? A może myślisz, jak zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie jako mobile developer? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - Kurs Flutter i Dart - tworzenie aplikacji mobilnych w praktyce.

Co da Ci Kurs Flutter i Dart - tworzenie aplikacji mobilnych w praktyce?

Szkolenie pokaże Ci jak w praktyce wygląda praca z frameworkiem Flutter. W trakcie kursu poznasz podstawowe składniki języka Dart i stworzysz kompletną aplikację mobilną do sprawdzania pogody i jakości powietrza. W trakcie jej budowy nauczysz się m.in. pobierania aktualnej pozycji GPS urządzenia, czy implementacji różnych rodzajów menu i nawigacji.

Kurs prowadzi Arkadiusz Wrzos, Full-stack developer, który w codziennej pracy zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych. Autor szkolenia chętnie zgłębia nową wiedzę dotyczącą programowania, a w wolnym czasie zajmuje się tworzeniem inteligentnych zabawek dla dzieci.


Kurs Flutter i Dart - tworzenie aplikacji mobilnych w praktyce

Poznaj olbrzymie możliwości frameworka Flutter i języka Dart. Stwórz od zera własną aplikację mobilną na Androida lub iOS. Dowiedz się więcej


Co musisz wiedzieć zanim przystąpisz do kursu?

Aby w pełni skorzystać z wiedzy zawartej w tym kursie, nie musisz posiadać profesjonalnej wiedzy z zakresu programowania lub tworzenia aplikacji mobilnych. Przyda Ci się jednak umiejętność tworzenia podstawowych programów i rozumienie zasad ich działania. Jeżeli jesteś zupełnie początkujący w temacie, polecamy inne nasze kursy:

Fundamenty programowania

Fundamenty programowania

Zobacz kurs Arrow
Własna aplikacja - od pomysłu do zarabiania

Własna aplikacja - od pomysłu do zarabiania

Zobacz kurs Arrow
Kurs Android - podstawy tworzenia aplikacji

Kurs Android - podstawy tworzenia aplikacji

Zobacz kurs Arrow

Opublikowane 12 października 2021 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!