Zacznij od tego co najważniejsze i programuj z głową!

Co powinno być pierwszym krokiem w karierze każdego programisty? Wybór języka, w którym chce kodować? Otóż nie! To błąd, który na początku popełnia wiele osób. Zamiast poznać podstawy i wspólne dla wielu języków zasady, od razu zaczynają pisać kod. Często roi się w nim od błędów, które powielane są w kolejnych projektach. Nie bądź jak oni! Zacznij od fundamentów i zdobądź wiedzę niezbędną każdemu początkującemu programiście.

Najważniejsze koncepcje programistyczne

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Idea programowania

Nasze szkolenie to solidne kompendium zawierające wszystkie najważniejsze zasady oraz koncepcje rządzące światem programowania. Dzięki niemu dowiesz się, jak działają programy komputerowe i w jaki sposób wykonują instrukcje zapisane w kodzie. Zobaczysz, co jest istotą programowania bez względu na język, w którym zamierzasz w przyszłości pisać programy. Szkolenie to da Ci solidne postawy, dzięki którym później znacznie łatwiej będzie Ci zrozumieć bardziej zaawansowane zagadnienia. Zobaczysz również jak unikać najczęściej popełnianych błędów i nie powielać złych praktyk.

Dowiedz się więcej: Fundamenty programowania Zobacz kurs

Dla kogo jest to szkolenie?

Kurs stworzyliśmy przede wszystkim z myślą o osobach, które chcą rozpocząć swoją przygodę z programowaniem, ale nie wiedzą od czego zacząć. Uniwersalna wiedza zawarta w szkoleniu sprawia jednak, że będzie ono nieocenioną pomocą również dla tych, którzy pierwsze linie kodu mają już za sobą.