Baw się obrazem i dźwiękiem. Montuj świetne filmy z iMovie!

Kupiłeś Maca, masz na nim sporo filmów, ale brak Ci umiejętności, by kreatywnie je wykorzystać? Wydaje Ci się, że programy do edycji wideo są zbyt trudne i nigdy ich nie opanujesz? Pokażemy Ci, że nie ma się czego bać. Z nami podstaw montażu nauczysz się w zaledwie kilka godzin!

Podstawy użytkowania programu iMovie

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Dzięki temu szkoleniu zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci samodzielnie tworzyć własne filmy. Podstaw edycji wideo nauczysz się na cenionym przez użytkowników Mac OS programie iMovie. To narzędzie idealne dla początkujących montażystów.

Dowiedz się więcej: Kurs iMovie dla zielonych Zobacz kurs

Z kursu dowiesz się miedzy innymi jak importować i grupować materiał z różnych urządzeń, dokonywać korekcji filmów czy wzbogacać je o niesamowite efekty. Nauczysz się wykorzystywać wbudowane presety, efekty przejść, dżingle i odgłosy wbudowane w bibliotekę iMovie. Zobaczysz, że czasem wystarczy zaledwie kilka kliknięć, by zwykły film zamienić na przykład w intrygujący trailer.

Tworzenie oraz edycja filmów w programie iMovie

Dla kogo jest to szkolenie?

Kurs stworzyliśmy z myślą o osobach, które chcą rozpocząć swoją przygodę z montażem filmów na urządzeniach z system Mac OS, ale nie wiedzą od czego zacząć i jaki program wybrać.