Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Jak zacząć przygodę z montażem wideo na Mac OS - kurs iMovie dla zielonych

Jak zacząć przygodę z montażem wideo na Mac OS - kurs iMovie dla zielonych

Baw się obrazem i dźwiękiem. Montuj świetne filmy z iMovie!

Kupiłeś Maca, masz na nim sporo filmów, ale brak Ci umiejętności, by kreatywnie je wykorzystać? Wydaje Ci się, że programy do edycji wideo są zbyt trudne i nigdy ich nie opanujesz? Pokażemy Ci, że nie ma się czego bać. Z nami podstaw montażu nauczysz się w zaledwie kilka godzin!


Podstawy użytkowania programu iMovie

Czego nauczy mnie to szkolenie?


Dzięki temu szkoleniu zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci samodzielnie tworzyć własne filmy. Podstaw edycji wideo nauczysz się na cenionym przez użytkowników Mac OS programie iMovie. To narzędzie idealne dla początkujących montażystów.


Kurs iMovie dla zielonych
5.0
star star star star star
(33 ocen)

Baw się obrazem i dźwiękiem. Naucz się edycji wideo na Macu jeszcze dziś... Dowiedz się więcej


Z kursu dowiesz się między innymi jak importować i grupować materiał z różnych urządzeń, dokonywać korekcji filmów czy wzbogacać je o niesamowite efekty. Nauczysz się wykorzystywać wbudowane presety, efekty przejść, dżingle i odgłosy wbudowane w bibliotekę iMovie. Zobaczysz, że czasem wystarczy zaledwie kilka kliknięć, by zwykły film zamienić na przykład w intrygujący trailer.


Tworzenie oraz edycja filmów w programie iMovie

Dla kogo jest to szkolenie?


Kurs stworzyliśmy z myślą o osobach, które chcą rozpocząć swoją przygodę z montażem filmów na urządzeniach z system Mac OS, ale nie wiedzą od czego zacząć i jaki program wybrać.Opublikowane 23 sierpnia 2016 r. w kategorii: Fotografia i wideo


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!