Strefa rozwoju osobistego i nowinek ze świata technologii & IT | blog strefakursów.pl
Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Interaktywne ćwiczenia i wyszukiwarka

Interaktywne ćwiczenia i wyszukiwarka

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy Was o wzbogaceniu platformy szkoleniowej o możliwość śledzenia swoich postępów w nauce, a tu kolejne świetne funkcjonalności już trafiły na Wasze konta.


live-code-editor

Pierwsza z nich z pewnością spodoba się szczególnie tym z Was, którzy zdecydowali, że kodowanie i/lub programowanie to właśnie to, co chcieliby w życiu robić i zaczęli się tego uczyć. Specjalnie dla Was testy sprawdzające wiedzę zdobytą podczas kursów, uzupełniać będziemy o niezwykle praktyczne interaktywne ćwiczenia. Będziecie musieli wykazać się w nich umiejętnością pisania kodu i za pomocą wbudowanego edytora rozwiązać zadania, które postawił przed Wami autor kursu. To nie tylko skuteczny sposób utrwalania wiedzy, ale też świetna zabawa.


szukaj-spis-tresci

A co z drugą nowością? Zintegrowaną z platformą wyszukiwarkę docenią chyba wszyscy bez wyjątku, bo to naprawdę użyteczna funkcja. Na Waszym koncie znajduje się sporo kursów, a Wy chcecie odnaleźć akurat ten jeden konkretny? Nie ma problemu, teraz zrobicie to błyskawicznie! Ale to jeszcze nie wszystko, bo przeszukiwać możecie nie tylko bibliotekę Waszych kursów, ale też ich spisy treści. Ot, tak gdybyście chcieli odświeżyć sobie jakieś zagadnienie, ale nie pamiętali dokładnie, w którym rozdziale się ono znajduje.


Mamy nadzieję, że kolejne nowości się Wam spodobały i pamiętajcie… to jeszcze nie koniec, będzie ich więcej 🙂Opublikowane 9 kwietnia 2016 r. w kategorii: Inne


Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!