Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Jak montować filmy w telefonie? TOP 5 aplikacji

Jak montować filmy w telefonie? TOP 5 aplikacji

Wraz z rozwojem technologii, montowanie filmików bezpośrednio na smartfonie staje się coraz bardziej popularne. Nic dziwnego - edycja wideo z pomocą odpowiednich aplikacji jest łatwa, szybka, a przede wszystkim daje doskonałe efekty! Przygotowaliśmy dla Was zestawienie 5 najlepszych narzędzi, które dają wiele możliwości i pomogą Wam uzyskać fantastyczne filmiki.


Kurs Jak nagrywać atrakcyjne wideo smartfonem

Nie potrzebujesz drogiej kamery ani aparatu... zachwycające wideo możesz nagrać swoim smartfonem! W tym kursie poznasz konkretne ustawienia, triki i aplikacje, które Ci w tym pomogą! Dowiedz się więcej


1. Quik - GoPro

Quik to aplikacja, której większości osób nie trzeba przedstawiać. Jest niezwykle prosta w obsłudze, a jednocześnie oferuje doskonałe efekty. Apka spodoba się w szczególności tym, którzy szukają narzędzia do tworzenia krótkich wideo i wysokiej dynamiczności. Mogą z niej skorzystać między innymi osoby montujące sportowe klipy. Aplikacja jest synchronizowana oczywiście ze sprzętem producenta GoPro. Jednak na szczęście Quik jest także kompatybilny ze standardowym aparatem lub kamerą. Daje wiele możliwości początkującym użytkownikom - można dodać dane z GPS (aby pokazać prędkość) lub efekt slow motion.

Quik to prosty sposób na sprawne przycinanie, obracanie oraz przemieszczanie wybranych wideo, a także łączenie sekwencji w dłuższe ujęcia. Dodatkowym atutem aplikacji jest dostęp do różnorodnych plików audio i możliwość synchronizacji filmiku z muzyką. Do tego producent dodał oczywiście wiele funkcji - wklejania napisów, zmieniania filtrów oraz kolorowych naklejek.

aplikacja do montażu wideo na telefonie Quik

2. KineMaster - video editor

Aplikacja KineMaster to najlepszy wybór dla osób, które szukają kompleksowych rozwiązań. W zależności od wydajności smartfona program daje możliwość pracy nawet w kilku warstwach o różnych rozdzielczościach (nawet do 216 pikseli). To narzędzie wyróżnia się na tle innych aplikacji mobilnych niespotykanie szeroką ilością zaawansowanych funkcji. Dzięki temu część ekspertów porównuje możliwości KineMaster do programów komputerowych. Jednocześnie, prosty i intuicyjny w obsłudze interfejs sprawia, że nawet początkujące osoby mogą z powodzeniem rozpocząć edycję oraz montaż wideo w tej aplikacji. W razie wątpliwości producent zadbał o przydatne wskazówki, do których można wrócić na każdym etapie pracy.

edycja wideo w smartphonie

3. FilmoraGO

Wiele znawców branży zauważa, że FilmoraGO to ulubiona aplikacja użytkowników TikToka. Dlaczego? Posiada bogaty zestaw filtrów, różnorodne efekty przejścia, daje możliwość łatwego przycinania, dodawania napisów, a nawet nagrania własnego dźwięku. FilmoraGO to sposób na łatwy montaż efektownych i pomysłowych filmów, które podbiją internet! Każdy użytkownik może samodzielnie zmienić kolejność wyświetlanych ujęć, rozdzielać i dopasowywać ich długość, a następnie dodawać tekst, naklejki lub animowane elementy. Producenci zadbali o to, aby aplikacja była łatwa w użytkowaniu, a jednocześnie dawała wiele możliwości. Interfejs jest nowoczesny i przejrzysty. To doskonałe narzędzie dla osób, którym zależy na szybkim i wydajnym funkcjonowaniu aplikacji mobilnej. Warto dodać, że wszystkie funkcje główne są dostępne za darmo, dlatego każdy może swobodnie pobrać apkę i wypróbować na swoim telefonie.

Jak zarabiać na filmowaniu

Jak zarabiać na filmowaniu

Zobacz kurs Arrow
Kurs Jak nagrywać atrakcyjne wideo smartfonem

Kurs Jak nagrywać atrakcyjne wideo smartfonem

Zobacz kurs Arrow
Kurs iMovie dla zielonych

Kurs iMovie dla zielonych

Zobacz kurs Arrow

4. CyberLink ActionDirector

ActionDirector to bardzo rozbudowane narzędzie, które przyda się wszystkim sportowcom. Aplikacja mobilna daje możliwość tworzenia efektownych filmów przez montowanie ujęć zarejestrowanych za pomocą kamery action. ActionDirector daje możliwość przygotowania wysokiej jakości obrazu z dopasowanym dźwiękiem. Tak stworzone klipy zachwycą każdego fana sportów ekstremalnych i nie tylko! Przyjazny interfejs użytkownika to jedna z największych zalet tej aplikacji. Wszystkie funkcje są dostępne dosłownie za pomocą jednego przycisku. Producent zastosował innowacyjne rozwiązanie - zamiast standardowej osi czasu postawił na storyboard. Technologia typu “przeciągnij i upuść” jest bardzo intuicyjna, a przede wszystkim szybka i łatwa z punktu widzenia użytkownika smartfona. Apka umożliwia edytowanie klipów nawet o rozdzielczości 4K, co bezpośrednio podnosi jakość wrażeń z oglądanego wideo. Polecamy to narzędzie szczególnie osobom, którym zależy na doskonałym efekcie końcowym i prostej obsłudze.

aplikacja mobilna do edycji wideo

5. InShot

InShot to popularna aplikacja dostępna dla wszystkich użytkowników Androida. Oprócz edycji wideo daje też możliwość zabawy zdjęciami z galerii. Wiele osób chwali możliwość wyciszenia dźwięku w filmie i dodania osobnej ścieżki dźwiękowej. Całość działa bardzo płynnie. To rozwiązanie dla osób, które chcą zacząć zabawę z montażem i dopiero robią swoje pierwsze kroki. InShot z pewnością pomoże im rozwinąć swoją wyobraźnię i będzie doskonałym początkiem w świecie edycji. Aplikacja daje wiele gotowych rozwiązań, co sprawia, że bardzo łatwo możemy uzyskać zaskakujące efekty!

Mamy nadzieję, że z pomocą tego zestawienia każdy znajdzie odpowiednią apkę dla siebie. Montaż wideo na telefonie to sposób na zachowanie wysokiej jakości nagrań, szybką edycję, a jednocześnie na doskonałą zabawę!


Opublikowane 28 października 2021 r. w kategorii: Fotografia i wideo


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!