Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Jak nagrywać atrakcyjne wideo smartfonem?

Jak nagrywać atrakcyjne wideo smartfonem?

Jeżeli myślisz, że nagrywanie efektownych, profesjonalnie wyglądających filmów jest możliwe jedynie z wykorzystaniem drogich kamer lub aparatów, jesteś w błędzie! Obecnie, większość nowoczesnych smartfonów umożliwia nagrywanie wideo w świetnej jakości, a zastosowanie podstawowych zasad i trików pozwoli Ci uzyskać niemal tak dobre filmy, jak te nagrywane profesjonalnym sprzętem!


Kurs Jak nagrywać atrakcyjne wideo smartfonem

Nie potrzebujesz drogiej kamery ani aparatu... zachwycające wideo możesz nagrać swoim smartfonem! W tym kursie poznasz konkretne ustawienia, triki i aplikacje, które Ci w tym pomogą! Dowiedz się więcej


Jak uzyskać lepszą jakość filmów?

Przede wszystkim musisz lepiej poznać narzędzie pracy. Aby wykorzystać pełen potencjał swojego smartfona, powinieneś eksperymentować z ustawieniami manualnymi, wykorzystać aplikacje do nagrywania wideo i postprodukcji. O jakie ustawienia powinieneś zadbać w pierwszej kolejności?

  • rozdzielczość - większość nowoczesnych smartfonów pozwala nagrywać w 4K!
  • ekspozycja - czyli ISO, czas otwarcia migawki i wartość przysłony
  • klatkaż - czyli liczba klatek na sekundę
  • balans bieli - zadbaj o naturalną kolorystykę
  • kadr - zadbaj o odpowiednią odległość do nagrywanego obiektu i wybierz atrakcyjnie wyglądający kadr

ustawienia nagrywania smartfonem

O co jeszcze powinieneś zadbać?

  • stabilizacja obrazu - uzbrój się w statyw lub gimbal - będą niezbędne jeżeli chcesz nagrywać profesjonalne ujęcia bez wstrząsów czy drgań.
  • mikrofon - jeżeli zależy Ci na jakości dźwięku, wykorzystaj zewnętrzny mikrofon dobrej jakości.
  • światło - zadbaj o dobre doświetlenie kadru. Wykorzystaj światło naturalne lub wspomóż się światłem sztucznym.
  • aplikacje - wykorzystaj aplikacje, pozwalające lepiej dostosować ustawienia nagrywania, czy zadbać o montaż i postprodukcję.
  • praktyka - eksperymentuj, nagrywaj, sprawdzaj nowe ustawienia i akcesoria i kręć coraz lepsze filmy.

nagrywanie wideo w 4k

Chcesz zacząć nagrywać profesjonalnie wyglądające filmy swoim smartfonem? Potrzebujesz stworzyć wideo promocyjne lub reklamę unikając wysokich kosztów? Chciałbyś uwiecznić najlepsze wspomnienia z podróży czy wakacji? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - Kurs Jak nagrywać atrakcyjne wideo smartfonem.

Co da Ci Kurs Jak nagrywać atrakcyjne wideo smartfonem?

Podczas szkolenia poznasz uniwersalne zasady filmowania i nauczysz się jak dobrze dobierać ustawienia ekspozycji. Poznasz najbardziej przydatne akcesoria, które pomogą Ci kręcić jeszcze lepsze filmy i zobaczysz jak wykorzystać aplikacje do nagrywania oraz edycji wideo w Twoim smartfonie. Zdobędziesz podstawową wiedzę o montażu i dodawaniu efektów, dzięki czemu Twoje filmy będą wyglądać jeszcze bardziej spektakularnie!

Kurs prowadzi Jan Wołyński, który od lat zajmuje się filmowaniem oraz montażem wideo. Autor kursu posiada doświadczenie w tworzeniu wideo reklamowych, a dzięki wieloletniej praktyce i niecodziennemu podejściu pokazuje, że do nagrywania atrakcyjnych filmów nie jest wymagany profesjonalny sprzęt, czy studio.


Kurs Jak nagrywać atrakcyjne wideo smartfonem

Nie potrzebujesz drogiej kamery ani aparatu... zachwycające wideo możesz nagrać swoim smartfonem! W tym kursie poznasz konkretne ustawienia, triki i aplikacje, które Ci w tym pomogą! Dowiedz się więcejOpublikowane 22 października 2021 r. w kategorii: Fotografia i wideo


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!