Zdobywaj klientów. Zwiększaj sprzedaż. Buduj wizerunek firmy.

Prowadzisz już fanpage firmowy na Facebooku? Świetnie, ale to niejedyny sposób na skuteczną promocję biznesu w internecie. Twoi klienci nie ograniczają się przecież tylko do korzystania z Facebooka, więc i Ty nie powinieneś. YouTube, Twitter, Google+, Instagram, Pinterest i LinkedIn – możliwości są naprawdę olbrzymie!

Reklamuj swoje produkty w social media

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Z tego szkolenia dowiesz się, jak dzięki aktywnej obecności w social media Twoja firma będzie mogła osiągać wyniki lepsze niż do tej pory. W kursie pokażemy Ci, które sieci społecznościowe mają obecnie największe znacznie dla polskich przedsiębiorców.

Dowiedz się więcej: Social Media dla biznesu Zobacz kurs

Podpowiemy, które będą najlepszym wyborem dla Twojej firmy oraz nauczymy Cię prowadzenia skutecznych działań w każdej z nich.

Sieci społecznościowe pomagają w budowaniu wizerunku firmy

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie jest świetnym wyborem dla każdego, kto prowadzi własną firmę i szuka darmowych sposobów na jej promocję w internecie. Wiedzę zawartą w kursie z pewnością wykorzystają także osoby prowadzące już działania biznesowe w sieci, np. fanpage na Facebooku. Będzie to dla nich idealna okazja, by dodatkowo wzmocnić strategię marketingową swojej firmy.