Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Jak skutecznie motywować i budować zaangażowanie pracowników?

Jak skutecznie motywować i budować zaangażowanie pracowników?

Jeżeli zarządzasz firmą lub zespołem, doskonale zdajesz sobie sprawę, że zmotywowany pracownik to skarb. Częściej wychodzi z własnymi inicjatywami, angażuje się w wykonywaną pracę i chętnie inwestuje swój czas i energię w realizację kolejnych zadań. Przekłada się to na lepsze wyniki i szybszy rozwój firmy. Ty, jako lider masz ogromny wpływ na swój zespół. Zobacz jak możesz zwiększyć motywację i zaangażowanie pracowników!


Kurs Jak skutecznie motywować i budować zaangażowanie pracowników

Poznaj sprawdzone sposoby na zwiększenie motywacji i zaangażowania pracowników. Spraw, by Twój zespół był bardziej efektywny i pracował na sukces firmy! Dowiedz się więcej


Jak motywować pracowników?

Nie istnieje jednoznaczna odpowiedź na to pytanie. Wszystko zależy od specyfiki firmy, sytuacji w zespole i osobowości zatrudnionych osób. Możemy wymienić kilka popularnych sposobów, pozwalających wpłynąć na chęć do działania pracowników:

  • motywacja pieniężna,
  • nagradzanie niepieniężne,
  • system nagród i kar,
  • rywalizacja w zespole,
  • odpowiednie style kierowania,
  • inspirowanie do działania,
  • skuteczna komunikacja,
  • optymalne środowisko pracy.

motywacja w zespole

Co ciekawe, pieniądze nie zawsze są najlepszym czynnikiem motywującym. Często zdarza się, że pracownicy na pierwszym miejscu stawiają możliwość nauki i rozwoju, czy dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

Jednym ze sposobów na zwiększenie motywacji pracowników jest zapewnienie możliwości rozwoju i poszerzania kompetencji. Wiele osób ma świadomość, że poprzez ciągły rozwój i zdobywanie nowych umiejętności, otwierają sobie drogę do lepszych zarobków i kariery. Dlatego dostęp do literatury, szkoleń i kursów może być świetnym sposobem na zwiększenie motywacji.

W strefakursów.pl doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm. W zależności od potrzeb, możesz wybrać jeden z pakietów, zyskując dostęp do wszystkich 400 kursów dostępnych na platformie i w łatwy sposób udostępniać je pracownikom.

rozwój kompetencji

Wypalenie zawodowe

Długotrwały brak motywacji i zaangażowania prowadzi do wypalenia zawodowego, które jest zjawiskiem destrukcyjnym i bardzo niepożądanym. Wypalony pracownik czuje się przepracowany i przemęczony psychicznie. Do pracy przychodzi jak „za karę”, aby „odbębnić” kolejne zadania. Osoba wypalona zawodowo nie rozwija się, a każdy kolejny dzień w pracy jest przykrym i nużącym obowiązkiem. Bardzo często ma to negatywny wpływ na pozostałych pracowników i całą firmę.

Aby uniknąć wypalenia zawodowego w swoim zespole, koniecznie musisz zadbać o odpowiedni system motywacji. Jak zrobić to dobrze? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – Kurs Jak skutecznie motywować i budować zaangażowanie pracowników.

Co da Ci Kurs Jak skutecznie motywować i budować zaangażowanie pracowników?

Szkolenie pokaże Ci sprawdzone metody na zwiększenie i utrzymanie motywacji i zaangażowania w Twoim zespole. Poznasz niezbędne podstawy teoretyczne, które pozwolą Ci dobrze zrozumieć problem. Nauczysz się jak rozpoznać brak motywacji u pracowników i zobaczysz jak wprowadzić konkretne narzędzia zwiększające chęć do działania i zaangażowanie. Wskazówki zawarte w kursie, są oparte na teoriach psychologicznych, potwierdzonych badaniami. Zobaczysz również jak niektóre z wymienionych metod wprowadziły u siebie znane marki jak Ikea, czy Google.

Kurs prowadzi Agata Bijak, która swoją pierwszą firmę założyła jeszcze przed ukończeniem 20 roku życia. Szczególnie interesuje się wykorzystaniem psychologii w biznesie, a jej największym hobby jest zdobywanie nowej wiedzy i dzielenie się nią z innymi.

Co muszę wiedzieć przystępując do kursu?

Szkolenie zostało przygotowane w taki sposób, aby mógł z niego skorzystać każdy. Wiedza przedstawiona jest w przystępny sposób, a wszelkie podstawy teoretyczne są wyjaśnione w pierwszych lekcjach kursu.


Kurs Jak skutecznie motywować i budować zaangażowanie pracowników

Poznaj sprawdzone sposoby na zwiększenie motywacji i zaangażowania pracowników. Spraw, by Twój zespół był bardziej efektywny i pracował na sukces firmy! Dowiedz się więcejOpublikowane 24 września 2021 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!