Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Jak wykorzystać Excela w firmie?

Jak wykorzystać Excela w firmie?

Znajomość odpowiednich programów biurowych potrafi zaoszczędzić sporo pracy, a nawet być czynnikiem decydującym o zdobyciu zatrudnienia. Jednym z najbardziej użytecznych narzędzi w codziennej pracy w biurze jest Excel, bez którego trudno wyobrazić sobie pracę większości firm, urzędów, czy instytucji.


Kurs Excel w Twojej firmie - praktyczne zastosowania

Naucz się efektywnie wykorzystywać Excela w swojej firmie do realizacji codziennych zadań. Poznaj przydatne funkcje i narzędzia, które ułatwią Ci prowadzenie biznesu. Dowiedz się więcej


Przyspiesz realizację zadań

Dobra znajomość Excela może znacznie przyspieszyć realizację codziennych zadań i zwiększyć wydajność firmy. Brak wiedzy na temat wykorzystania przydatnych funkcji Excela to marnowanie czasu i energii, a pracownicy, którzy mają problemy z jego obsługą poświęcają cenne zasoby, godziny i minuty na zadania, które arkusz kalkulacyjny mógłby wykonać praktycznie bez ich udziału.

tworzenie tabel i wykresów w excelu

Dobra znajomość funkcji Excela pozwala przygotować przydatne szablony, które mogą zautomatyzować wiele czynności np: planowanie, księgowość, tworzenie raportów, zarządzanie budżetem i prowadzenie różnorodnych obliczeń i statystyk. Niezwykle przydatna okazuje się również umiejętność rejestrowania makr, która pozwala na automatyzację wielu powtarzalnych czynności w Excelu i wykonywanie ich jednym kliknięciem.

Zarządzaj dokumentami

W wielu firmach, urzędach, czy instytucjach dokumentację tworzy się przy pomocy Excela. Używając arkusza kalkulacyjnego można w łatwy sposób przygotować szablony dokumentów, które będą gotowe do edycji i wykorzystania w każdej chwili. Ważną rolę pełnią tutaj funkcje, za pomocą których program może przetwarzać wprowadzane przez nas dane i w ten sposób przyspieszać Tworzenie kolejnych wersji dokumentów. W Excelu łatwo przygotujesz m.in.:

  • szablony faktur i rachunków
  • arkusze obliczające premie dla pracowników
  • pliki ułatwiające katalogowanie i rozliczanie kosztów
  • arkusze kontrolujące terminowość realizacji zadań i zamówień
  • wiele rodzajów raportów

funkcje w excelu

Zadbaj o dane

Excel daje również wiele możliwości pozwalających na edycję, filtrowanie i sortowanie, czy wizualizacje danych. Masz do dyspozycji m.in. tabele przestawne, formatowanie warunkowe, czy narzędzia do sprawdzania poprawności danych. Wszystkie z tych funkcji bardzo przydają się w wykonywaniu codziennych zadań w biurze. Pozwalają wyróżnić pożądane przez nas dane, stworzyć przejrzyste wykresy, czy uniknąć wielu kosztownych pomyłek.

Jak widzisz pracownicy biurowi, potrafiący wykorzystać chociaż część potencjału Excela to skarb. Dzięki użyciu odpowiednich narzędzi dostępnych w programie, mogą znacznie zwiększyć swoją efektywność i uniknąć wielu błędów. Jeżeli Ty również chciałbyś poznać ogromne możliwości Excela lub przeszkolić swoich pracowników i zacząć wykorzystywać potencjał arkusza kalkulacyjnego w swojej firmie, koniecznie sprawdź nasze szkolenie: Kurs Excel w Twojej firmie - praktyczne zastosowania.

Co da Ci Kurs Excel w Twojej firmie - praktyczne zastosowania?

  • Dowiesz się jak ułatwić i przyspieszyć pracę w firmie.
  • Poznasz wszystkie najważniejsze możliwości i funkcje Excela, które wykorzystywane są podczas typowych zadań biurowych.
  • Zobaczysz jak zarządzać fakturami i dokumentacją biura i nauczysz się organizować bazy klientów, czy zarządzać zamówieniami.
  • Dowiesz się jak filtrować i sortować dane i jak tworzyć niezwykle użyteczne dynamiczne raporty.
  • Sporządzisz przydatne pliki i arkusze, które będziesz mógł wykorzystać od zaraz w swojej firmie.

Po tym szkoleniu zarządzanie danymi i dokumentami firmowymi będzie dla Ciebie dziecinnie proste!

Kurs prowadzi Natalia Krawczycka, specjalistka ds. rozliczeń, która posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z Excelem. Uwielbia dzielić się wiedzą i uważa, że z Excela może korzystać każdy, niezależnie od wieku i doświadczenia.


Kurs Excel w Twojej firmie - praktyczne zastosowania

Naucz się efektywnie wykorzystywać Excela w swojej firmie do realizacji codziennych zadań. Poznaj przydatne funkcje i narzędzia, które ułatwią Ci prowadzenie biznesu. Dowiedz się więcejOpublikowane 15 listopada 2021 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!