Wykorzystaj możliwości baz danych nowej generacji NoSQL. Twórz wydajne i niezawodne aplikacje z MongoDB.

Potrzeby dzisiejszego rynku zmieniają się niezwykle szybko, a Ty jako web developer nie możesz pozwolić sobie na to, aby stać w miejscu. Tworząc nowoczesne aplikacje webowe musisz zadbać o ich elastyczność, wydajność i skalowalność. W końcu tego oczekują od Ciebie użytkownicy. Spełnienie tych wszystkich wymagań to nie lada wyzwanie. Na szczęście jest MongoDB, które skutecznie Ci w tym pomoże!

MongoDB wersja 3.2

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Dzięki naszemu szkoleniu dowiesz się jak olbrzymie możliwości MongoDB oferuje współczesnym web developer oraz czym różnią się zastosowane w nim bazy NoSQL od tradycyjnych relacyjnych baz danych.

Dowiedz się więcej: Kurs MongoDB - nowoczesne bazy danych Zobacz kursy

W kursie pokażemy Ci jak opanować kluczowe techniki CRUD, projektować strukturę bazy danych oraz odpowiednio ją optymalizować za pomocą indeksów. Sporo czasu poświęciliśmy również na zaznajomienie Cię z tematami modelowania i agregacji danych oraz połączeniu możliwości MongoDB z Node.js.

Łączenie się z bazą MongoDb za pomocą NodeJS

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie jest dla wszystkich, przed którymi stoi wyzwanie tworzenia nowoczesnych aplikacji webowych zwłaszcza w oparciu o rozwiązania takie jak: Node, Express czy Angular. Ten kurs to kompletny zestaw najważniejszych technik pracy z MonogDB, który pozwoli Ci stać się jeszcze lepszym web developerem. Nie trać więc czasu i już dziś zacznij się uczyć MongoDB!