Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Jak wykorzystać NoSQL w aplikacjach webowych - kurs MongoDB od podstaw

Jak wykorzystać NoSQL w aplikacjach webowych - kurs MongoDB od podstaw

Wykorzystaj możliwości baz danych nowej generacji NoSQL. Twórz wydajne i niezawodne aplikacje z MongoDB.


Potrzeby dzisiejszego rynku zmieniają się niezwykle szybko, a Ty jako web developer nie możesz pozwolić sobie na to, aby stać w miejscu. Tworząc nowoczesne aplikacje webowe musisz zadbać o ich elastyczność, wydajność i skalowalność. W końcu tego oczekują od Ciebie użytkownicy. Spełnienie tych wszystkich wymagań to nie lada wyzwanie. Na szczęście jest MongoDB, które skutecznie Ci w tym pomoże!


MongoDB wersja 3.2

Czego nauczy mnie to szkolenie?


Dzięki naszemu szkoleniu dowiesz się jak olbrzymie możliwości MongoDB oferuje współczesnym web developer oraz czym różnią się zastosowane w nim bazy NoSQL od tradycyjnych relacyjnych baz danych.


Kurs MongoDB - nowoczesne bazy danych
4.9
star star star star star
(80 ocen)

Poznaj nową generację baz danych... Dowiedz się więcej


W kursie pokażemy Ci jak opanować kluczowe techniki CRUD, projektować strukturę bazy danych oraz odpowiednio ją optymalizować za pomocą indeksów. Sporo czasu poświęciliśmy również na zaznajomienie Cię z tematami modelowania i agregacji danych oraz połączeniu możliwości MongoDB z Node.js.


Łączenie się z bazą MongoDb za pomocą NodeJS

Dla kogo jest to szkolenie?


Szkolenie jest dla wszystkich, przed którymi stoi wyzwanie tworzenia nowoczesnych aplikacji webowych zwłaszcza w oparciu o rozwiązania takie jak: Node, Express czy Angular. Ten kurs to kompletny zestaw najważniejszych technik pracy z MonogDB, który pozwoli Ci stać się jeszcze lepszym web developerem. Nie trać więc czasu i już dziś zacznij się uczyć MongoDB!Opublikowane 12 marca 2016 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!