Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Jak zacząć pracę z frameworkiem Laravel - kurs dla początkujacych

Jak zacząć pracę z frameworkiem Laravel - kurs dla początkujacych

Tworzenie webowych aplikacji jeszcze nigdy nie było tak szybkie i proste!


Znasz już podstawy PHP i szukasz narzędzia, które przyspieszy i usprawni twoją pracę z tym językiem? Chcesz tworzyć nowoczesne i funkcjonalne aplikacje internetowe? Świetnie! Wybierz Laravel – framework, który swoją popularnością i możliwościami pozostawia konkurencję daleko w tyle.


Kod napisany w PHP


Czego nauczy mnie to szkolenie?


Dzięki naszemu szkoleniu poznasz zupełnie od postaw framework Laravel. Dowiesz się jak wygląda jego struktura, poznasz składnię oraz liczne narzędzia i możliwości. Pokażemy Ci również, jak całą tę wiedzę przełożyć na konkretne działania.


Kurs Laravel od podstaw - programowanie aplikacji w PHP
5.0
star star star star star
(15 ocen)

Opanuj pracę z Laravel i twórz aplikacje w najlepszym frameworku PHP... Dowiedz się więcej


Podczas szkolenia razem z lektorem stworzysz rozbudowaną, w pełni funkcjonalną interaktywną witrynę, co będzie świetną podstawą do dalszej samodzielnej pracy nad własnymi projektami.


Przedstawienie projektu stworzonego w Laravel

Dla kogo jest to szkolenie?


Szkolenie jest dla wszystkich, którzy znają już podstawy języka PHP, chcą się dalej rozwijać w tym kierunku, ale nie wiedzą jeszcze, co powinni robić dalej. My przedstawiamy możliwie najlepsze rozwiązanie, czyli framework Laravel. To świetny sposób, by rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu PHP oraz stać się cenionym web developerem.Opublikowane 8 marca 2016 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!