Tworzenie webowych aplikacji jeszcze nigdy nie było tak szybkie i proste!

Znasz już podstawy PHP i szukasz narzędzia, które przyspieszy i usprawni twoją pracę z tym językiem? Chcesz tworzyć nowoczesne i funkcjonalne aplikacje internetowe? Świetnie! Wybierz Laravel – framework, który swoją popularnością i możliwościami pozostawia konkurencję daleko w tyle.
Kod napisany w PHP

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Dzięki naszemu szkoleniu poznasz zupełnie od postaw framework Laravel. Dowiesz się jak wygląda jego struktura, poznasz składnię oraz liczne narzędzia i możliwości. Pokażemy Ci również, jak całą tę wiedzę przełożyć na konkretne działania.

Dowiedz się więcej: Kurs Laravel - tworzenie aplikacji Zobacz kurs

Podczas szkolenia razem z lektorem stworzysz rozbudowaną, w pełni funkcjonalną interaktywną witrynę, co będzie świetną podstawą do dalszej samodzielnej pracy nad własnymi projektami.

Przedstawienie projektu stworzonego w Laravel

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie jest dla wszystkich, którzy znają już podstawy języka PHP, chcą się dalej rozwijać w tym kierunku, ale nie wiedzą jeszcze, co powinni robić dalej. My przedstawiamy możliwie najlepsze rozwiązanie, czyli framework Laravel. To świetny sposób, by rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu PHP oraz stać się cenionym web developerem.