Strefa rozwoju osobistego i nowinek ze świata technologii & IT | blog strefakursów.pl
Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Jak zacząć pracę z frameworkiem Laravel - kurs dla początkujacych

Jak zacząć pracę z frameworkiem Laravel - kurs dla początkujacych

Tworzenie webowych aplikacji jeszcze nigdy nie było tak szybkie i proste!


Znasz już podstawy PHP i szukasz narzędzia, które przyspieszy i usprawni twoją pracę z tym językiem? Chcesz tworzyć nowoczesne i funkcjonalne aplikacje internetowe? Świetnie! Wybierz Laravel – framework, który swoją popularnością i możliwościami pozostawia konkurencję daleko w tyle.


Kod napisany w PHP


Czego nauczy mnie to szkolenie?


Dzięki naszemu szkoleniu poznasz zupełnie od postaw framework Laravel. Dowiesz się jak wygląda jego struktura, poznasz składnię oraz liczne narzędzia i możliwości. Pokażemy Ci również, jak całą tę wiedzę przełożyć na konkretne działania.


Kurs Laravel od podstaw - programowanie aplikacji w PHP
5.0
star star star star star
(15 ocen)

Opanuj pracę z Laravel i twórz aplikacje w najlepszym frameworku PHP... Dowiedz się więcej


Podczas szkolenia razem z lektorem stworzysz rozbudowaną, w pełni funkcjonalną interaktywną witrynę, co będzie świetną podstawą do dalszej samodzielnej pracy nad własnymi projektami.


Przedstawienie projektu stworzonego w Laravel

Dla kogo jest to szkolenie?


Szkolenie jest dla wszystkich, którzy znają już podstawy języka PHP, chcą się dalej rozwijać w tym kierunku, ale nie wiedzą jeszcze, co powinni robić dalej. My przedstawiamy możliwie najlepsze rozwiązanie, czyli framework Laravel. To świetny sposób, by rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu PHP oraz stać się cenionym web developerem.Opublikowane 8 marca 2016 r. w kategorii: Programowanie


Kompleksowe szkolenie dla PHP Developera
Users icon 8519 uczestników
Watch icon 28.5 godzin
Video icon 234 wykładów

Poznaj język PHP, na którym oparta jest praktycznie połowa całej sieci Web. Zdobądź umiejętności, które możesz wykorzystać w pracy dla klientów indywidualnych, różnych firm a nawet wielkich korporacji. Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!