Naucz się kodować efektywniej dzięki Git. Osiągnij sukces jako zawodowy programista!!

Najpopularniejszy system kontroli wersji - Git

Wiesz co wspólnego mają ze sobą najlepiej opłacani, doświadczeni programiści? Wszyscy korzystają z systemów kontroli wersji, by ich praca była bardziej efektywna i komfortowa. Jeżeli chcesz być jak oni, nie masz wyjścia, musisz nauczyć się obsługi Git! Korzystają z niego najwięksi: Google, Facebook, Twitter czy Microsoft. To chyba najlepsza rekomendacja.

Dowiedz się więcej: Kurs Git - system kontroli wersji Zobacz kurs

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Dzięki naszemu szkoleniu dowiesz się, jak praktycznie wykorzystać olbrzymie możliwości Git w swojej codziennej pracy programisty. Zobaczysz jak dzięki Git sprawniej kodować własne projekty , optymalnie nimi zarządzać i dbać o ich bezpieczeństwo. Poznasz nowe zaawansowane techniki pracy, dzięki którym podniesiesz swoje kwalifikacje i zyskasz w oczach przyszłych pracodawców.

Optymalne strategie zarządzania projektami

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie jest dla wszystkich, którzy poważnie myślą o swojej programistycznej karierze i nie chcą, by pozostała ona tylko w sferze marzeń. Nie ważne na jakim poziomie są obecnie Twoje umiejętności – szkolenie zaczynamy od zupełnych podstaw, przechodząc płynnie do tematów bardziej zaawansowanych. Każdy programista znajdzie tutaj coś dla siebie. Nie czekaj więc dłużej i zacznij się uczyć Git-a już dziś!