Zostań profesjonalnym kamerzystą i zacznij zarabiać na filmowaniu!

Z tego szkolenia dowiesz się:

  • jak dobrać sprzęt do swoich umiejętności
  • jaki program do edycji będzie dla Ciebie najlepszy
  • jak stworzyć profesjonalne portfolio
  • jak za pomocą internetu budować wizerunek swojej marki
  • jak skutecznie zdobywać klientów
  • jak sporządzać umowy i zabezpieczać swoje zlecenia

Dobierz sprzęt do swoich potrzeb i umiejętności

Nie wiesz jaką kamerę lub aparat wybrać? Nie martw się! W tym kursie pokażę Ci wady i zalety konkretnych konstrukcji, tak abyś z łatwością mógł dobrać odpowiedni sprzęt. Podpowiem Ci również jakie akcesoria będą Ci niezbędne do wygodnej i efektywnej pracy. Dzięki temu szkoleniu zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci rozsądnie planować wydatki oraz umiejętnie inwestować w siebie i swój sprzęt.

Wybierz program do montażu

Dopiero zaczynasz? A może masz już jakieś doświadczenie? Niezależnie od tego na jakim etapie jesteś, dzięki temu szkoleniu poznasz najlepsze programy do edycji wideo. W kursie omawiam zarówno te podstawowe, głównie z myślą o początkujących, jak i te bardziej zaawansowane, które przydadzą Ci się, gdy rozwiniesz już swoje zdolności montażowe. Odpowiedni dobór oprogramowania to gwarancja efektywnej pracy i świetnych efektów. Zachwyć więc klienta swoim stylem montażu!

Zabezpiecz swoje zlecenia

Nie wiesz jak sporządzić umowę? Zastanawiasz jak od strony prawnej zabezpieczyć swoją pracę i materiał? Dzięki temu szkoleniu dowiesz się jak zadbać o każdy aspekt umowy, którą będziesz sporządzać z swoimi klientami. Powiem Ci na co zwrócić uwagę, aby poprawić komfort swojej pracy.

Dowiedz się więcej: Jak zarabiać na filmowaniu Zobacz kurs