Załóż kanał, twórz świetne filmy i zarabiaj na YouTube!

Od dawna chciałeś spróbować swoich sił na YouTube? Dlaczego nie zacząć od dziś? YouTube to realne pieniądze, które możesz zacząć zarabiać od zaraz. Warunek to pomysł na ciekawy i niebanalny kanał, który przyciągnie widzów. Z resztą pomożemy Ci my: Michał Barczak – specjalista z zakresu wideo marketingu oraz Matt Olech – doświadczony YouTuber z ponad 6 letnim stażem.

Zarabianie na YouTube

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Dzięki temu szkoleniu zobaczysz na ile różnych sposobów możesz wykorzystać swój kanał, by zarabiał dla Ciebie pieniądze. Poznasz nie tylko podstawowe zasady generowania zysków, dzięki systemowi reklamowemu AdSense, ale dowiesz się też jak nawiązać współpracę z firmami czy agencjami. Jeżeli prowadzisz już kanał, pokażemy Ci co zrobić, aby go zoptymalizować oraz jakich narzędzi możesz użyć, aby zdobyć więcej widzów i zachęcić ich do subskrypcji. Ciężko odnaleźć twoje filmy w wyszukiwarce? W kursie zajmiemy się najlepszymi praktykami ich pozycjonowania, tak by były lepiej widoczne dla widzów. Jeżeli dopiero zaczynasz podpowiemy ci, jak założyć kanał i skonfigurować go pod kątem zarabiania.

Dowiedz się więcej: Jak zarabiać na YouTube Zobacz kurs

Dowiesz się również, jak za rozsądne pieniądze wybrać odpowiedni sprzęt i oprogramowanie do nagrywania i obróbki filmów. Podzielimy się z Tobą cennymi wskazówkami jak zachowywać się przed kamerą i radzić sobie ze stresem. Ten kurs to 5 godzin samego „mięsa” bez zbędnych szczegółów.

Generowanie zysków z YouTube

Dla kogo jest to szkolenie?

Kurs stworzyliśmy z myślą o wszystkich, którzy chcą zarabiać na filmach tworzonych na YouTube. To praktyczny poradnik zarówno, dla tych którzy prowadzą już własny kanał, jak i tych, którzy dopiero zastanawiają się nad jego założeniem. Jedni i drudzy znajdą tutaj przydatne wskazówki jak zmaksymalizować zyski ze swojej działalności na YouTube.