Przekonaj się, że praca przez internet naprawdę się opłaca i zacznij zarabiać jako freelancer

Bez względu na to czy chcesz całkowicie zrezygnować z pracy na etacie, czy po prostu szukasz sposobów na dorobienie do pensji, praca freelancera i ten kurs mogą być tym, czego potrzebujesz. Jak zacząć pracować przez internet? Na co zwracać uwagę? W jaki sposób zarabiać? Na te i wiele innych pytań odpowiadamy z Michałem Barczakiem – freelancerem z ponad 10-letnim stażem, który tę branżę zna od podszewki.

Dowiedz się więcej: Jak zarabiać przez internet jako freelancer Zobacz kurs

Czy praca przez internet jest dla mnie?

Jasne! Jeżeli tylko potrafisz posługiwać się komputerem, to z pewnością będziesz mógł wykorzystać swoje umiejętności, by pracować on-line. Nieważne czy jesteś profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz, w internecie każdy może znaleźć pracę. Nie bój się spróbować! My pokażemy ci, od czego zacząć i jak przygotować się do pracy freelancera.

Jak i na czym zarabiać?

Potrafisz programować, tworzyć strony internetowe, zajmujesz się grafiką lub pozycjonowaniem? Nic z tych rzeczy? A może całkiem nieźle idzie ci pisanie tekstów, masz zdolności do języków, potrafisz uczyć innych lub tworzysz własne produkty? Przykładów jest cała masa, a każdy z nich jest tak samo dobry, by zacząć zarabiać... Zarabiać poprzez afiliację, na blogu, dropshipping, e-mail marketingu, sprzedaży na Allegro czy własnym landing page. Możliwości jest mnóstwo i o każdej z nich dowiesz się z tego kursu.