Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Jak zbudować znaną markę online?

Jak zbudować znaną markę online?

Nie ma Cię w Internecie? Nie istniejesz! Obecność w sieci jest dziś podstawą rozwoju i promowania praktycznie każdego biznesu. Strony internetowe, blogi, social media, wizytówka Google, płatne reklamy... Sposobów na budowanie obecności marki w sieci jest wiele, a żeby robić to dobrze, nie musisz zatrudniać kosztownej agencji marketingowej.


Kurs Jak zbudować znaną markę online

Dowiedz się jak stworzyć silną i rozpoznawalną markę w Internecie. Zbuduj wokół niej zaangażowaną społeczność i wykorzystaj jej siłę do rozwoju Twojego biznesu. Dowiedz się więcej


Jakie korzyści przynosi posiadanie marki online?

  • Budujesz świadomość swojej marki.
  • Zyskujesz dodatkowe kanały promocji.
  • Docierasz do większej liczby klientów.
  • Możesz w łatwy sposób budować zaufanie klientów.
  • Zwiększasz sprzedaż. I to długofalowo!
  • Otwierasz się na współprace biznesowe.

budowanie brandu

Jak widzisz posiadanie znanej marki w sieci otwiera Ci wiele możliwości. Co najważniejsze, dzięki jej stopniowemu i systematycznemu budowaniu, Twoja marka stanie się wartością samą w sobie. Prowadząc przemyślane działania, zyskasz zaufanie klientów na lata, a jej rosnąca rozpoznawalność zapewni Ci silną pozycję na rynku.

Jak zbudować rozpoznawalną markę online?

W zależności od tego, jakimi dysponujesz zasobami masz do wyboru różne opcje. Możesz zlecić budowanie i rozwijanie Twojego brandu w internecie komuś z zewnątrz. Oczywiście będzie to dość kosztowne, ale w ten sposób oszczędzisz sporo czasu.

Możesz również zrobić to sam! Zdecydowanie polecamy to rozwiązanie, ponieważ nikt nie zna Twojej marki, tak dobrze jak Ty. Jeżeli tylko możesz wygospodarować odrobinę wolnego czasu, będzie to zdecydowanie lepsza opcja. Nie wiesz jak zacząć? Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie – Kurs Jak zbudować znaną markę online.Co da Ci kurs Jak zbudować znaną markę online?

Nauczysz się jak krok po kroku wykreować swoją markę w sieci. Zobaczysz jak zwiększyć jej rozpoznawalność i zbudować oddaną społeczność. Określisz wizję, misję i strategię swoich działań. Dowiesz się jak budować zaufanie i identyfikację wizualną marki. Nauczysz się jak skutecznie zdobywać nowych klientów i co najważniejsze - zwiększać sprzedaż!

Szkolenie prowadzi doświadczona trenerka biznesu i specjalistka ds. social media, Katarzyna Ross – Twórczyni marki Po Sukces na Szpilkach i prelegentka wydarzeń biznesowo-motywacyjnych m.in. dla ZUS, SGH i skills club. Autorka kursu pokaże Ci sprawdzone metody i strategie na budowanie i rozwój marki w sieci krok po kroku.

Czy mogę zbudować rozpoznawalną markę od zera?

Tak! Żeby zacząć tworzyć brand z naszym kursem, nie potrzebujesz żadnej wcześniejszej wiedzy na temat budowania marki, czy prowadzenia mediów społecznościowych. Tak naprawdę, na ten moment nie musisz mieć nawet konta na Facebooku! W kursie zdobędziesz pełną wiedzę i informacje, które pokażą Ci jak od zera zbudować rozpoznawalną markę online.


Kurs Jak zbudować znaną markę online

Dowiedz się jak stworzyć silną i rozpoznawalną markę w Internecie. Zbuduj wokół niej zaangażowaną społeczność i wykorzystaj jej siłę do rozwoju Twojego biznesu. Dowiedz się więcejOpublikowane 7 września 2021 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!