Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Jak zdobywać klientów w social mediach?

Jak zdobywać klientów w social mediach?

Media społecznościowe już dawno przestały być wykorzystywane jedynie do komunikacji między znajomymi, czy dodawania i komentowania zdjęć. Obecnie są również narzędziem firm służącym im do promocji i zwiększenia sprzedaży produktów.


Kurs Jak zdobywać klientów w social mediach

Naucz się wykorzystywać social media do zdobywania klientów. Dowiedz się, które serwisy społecznościowe będą najskuteczniejsze w Twojej branży i zwiększaj sprzedaż, dzięki social sellingowi. Dowiedz się więcej


Sprzedaż w mediach społecznościowych

Pozyskiwanie klientów w mediach społecznościowych stało się na tyle powszechne, że doczekało się własnej nazwy - social selling, czyli sprzedaż społecznościowa. Dlaczego firmy zdecydowały się wejść do świata social mediów? Ponieważ jest tam mnóstwo potencjalnych klientów!

Social selling bardzo różni się od konwencjonalnych metod sprzedaży. Działania w mediach społecznościowych powinny być ukierunkowane na interakcje i budowanie więzi z odbiorcami. W ten sposób marka zyskuje nie tylko kolejnych klientów, ale i zaangażowaną społeczność, która z dużym prawdopodobieństwem będzie chciała polecać oferowane produkty.

social media sprzedaż

Jak skutecznie pozyskiwać klientów w social mediach?

Jest kilka rzeczy, o które koniecznie należy zadbać, żeby skutecznie podnosić sprzedaż w mediach społecznościowych:

  • buduj zaangażowanie i utrzymuj relacje z użytkownikami
  • twórz treści, które przyciągną uwagę odbiorców
  • buduj lejki sprzedażowe
  • wykorzystaj język korzyści
  • twórz wiele punktów styku z marką
  • edukuj klientów
  • zadbaj o profesjonalną obsługę klienta

po sukces na szpilkach

I właśnie ostatni punkt może być kluczowy jeżeli chodzi o zdobywanie stałych klientów. Dobra obsługa i wywołanie efektu WOW pozwoli Ci stworzyć grono oddanych konsumentów, którzy będą polecać Twoje produkty innym.

Zastanawiasz się jak to zrobić? Jak wykorzystać pełen potencjał social sellingu i rozszerzyć sprzedaż? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - Kurs Jak zdobywać klientów w social mediach.

Co da Ci Kurs Jak zdobywać klientów w social mediach?

Szkolenie pokaże Ci jak od podstaw budować wizerunek firmy w social mediach takich jak Facebook, Twitter, YouTube czy LinkedIN. Dowiesz się jak tworzyć przyciągające uwagę treści i budować skuteczne lejki sprzedażowe. Zobaczysz jak zmienić swoich odbiorców w oddanych klientów!

Szkolenie prowadzi doświadczona Trenerka biznesu & Specjalistka ds Social Media - Katarzyna Ross, która na co dzień pomaga przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy przez skuteczne działania w mediach społecznościowych. Nasza Autorka i twórczyni popularnej marki “Po Sukces Na Szpilkach” jest również prelegentką licznych wydarzeń biznesowo-motywacyjnych m.in. dla ZUS, SGH i skills club.


Kurs Jak zdobywać klientów w social mediach

Naucz się wykorzystywać social media do zdobywania klientów. Dowiedz się, które serwisy społecznościowe będą najskuteczniejsze w Twojej branży i zwiększaj sprzedaż, dzięki social sellingowi. Dowiedz się więcejOpublikowane 18 października 2021 r. w kategorii: Biznes i marketing


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!