Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Wprowadzenie do ekosystemu JavaScript - jak zacząć karierę developera JS

Wprowadzenie do ekosystemu JavaScript - jak zacząć karierę developera JS

JavaScript – Twoja przepustka do udanej kariery


Trudno myśleć dzisiaj o tworzeniu nowoczesnych i funkcjonalnych aplikacji webowych bez wykorzystania JavaScript. To język, tak powszechnie obecny, że każdy programista czy web developer chcący odnieść sukces, powinien znać chociażby jego podstawy.


Wprowadzenie do JavaScript


Czego nauczy mnie to szkolenie?


Dzięki temu szkoleniu poznasz wszystkie najważniejsze elementy ekosystemu JavaScript oraz zrozumiesz zależności zachodzące pomiędzy wykorzystywanymi w tym języku technologiami.


Ekosystem JavaScript - wprowadzenie

Już dziś rozpocznij karierę developera JavaScript... Dowiedz się więcej


Przyswoisz sobie również wszystkie kluczowe techniki i narzędzia niezbędne do rozpoczęcia pracy w tym środowisku. W trakcie kursu zaznajomimy Cię również z najpopularniejszymi frameworkami, zarówno front-endowymi, jak i back-endowymi, tak byś mógł w przyszłości kodować efektywniej. Zobaczysz również jak dzięki gotowym bibliotekom i modułom, nie tylko rozszerzyć możliwości JavaScript, ale też zautomatyzować swoją pracę i oszczędzać cenny czas. Możesz być pewny, że po obejrzeniu tego szkolenia nie zgubisz się już w świecie JavaScript i będziesz świetnie przygotowany do tworzenia zarówno webowych jak i desktopowych aplikacji.


Narzędzie npm

Dla kogo jest to szkolenie?


Szkolenie powstało z myślą o osobach, które swoją karierę zawodową chcą związać z tworzeniem nowoczesnych aplikacji opartych na języku JavaScript. Jeżeli jesteś jedną z nich, to nie trać czasu i zacznij poznawać środowisko JS już dziś!Opublikowane 2 sierpnia 2016 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!