JavaScript – Twoja przepustka do udanej kariery

Trudno myśleć dzisiaj o tworzeniu nowoczesnych i funkcjonalnych aplikacji webowych bez wykorzystania JavaScript. To język, tak powszechnie obecny, że każdy programista czy web developer chcący odnieść sukces, powinien znać chociażby jego podstawy.

Wprowadzenie do JavaScript

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Dzięki temu szkoleniu poznasz wszystkie najważniejsze elementy ekosystemu JavaScript oraz zrozumiesz zależności zachodzące pomiędzy wykorzystywanymi w tym języku technologiami.

Dowiedz się więcej: Ekosystem JavaScript - wprowadzenie Zobacz kursy

Przyswoisz sobie również wszystkie kluczowe techniki i narzędzia niezbędne do rozpoczęcia pracy w tym środowisku. W trakcie kursu zaznajomimy Cię również z najpopularniejszymi frameworkami, zarówno front-endowymi, jak i back-endowymi, tak byś mógł w przyszłości kodować efektywniej. Zobaczysz również jak dzięki gotowym bibliotekom i modułom, nie tylko rozszerzyć możliwości JavaScript, ale też zautomatyzować swoją pracę i oszczędzać cenny czas. Możesz być pewny, że po obejrzeniu tego szkolenia nie zgubisz się już w świecie JavaScript i będziesz świetnie przygotowany do tworzenia zarówno webowych jak i desktopowych aplikacji.

Narzędzie npm

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie powstało z myślą o osobach, które swoją karierę zawodową chcą związać z tworzeniem nowoczesnych aplikacji opartych na języku JavaScript. Jeżeli jesteś jedną z nich, to nie trać czasu i zacznij poznawać środowisko JS już dziś!