Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Już 7 lat tworzymy dla Was kursy!

Już 7 lat tworzymy dla Was kursy!

Ciężko uwierzyć, że to już 7 lat od kiedy postanowiliśmy zrealizować marzenie o stworzeniu kursów wideo, które będą przeznaczone dla każdego i dostępne w każdym miejscu o dowolnej porze.


Nasze początkowe obawy związane z tym, że to co robimy ma sens, dzięki Wam szybko zamieniły się w pewność. Kiedy wspominamy nasze początki, jesteśmy pewni, że sukces jaki odnieśliśmy nie byłby możliwy bez Waszego wsparcia. Przez 7 lat wydarzyło się bardzo wiele: wydaliśmy ponad 130 publikacji, z sukcesem wdrożyliśmy nowy system do obsługi naszych klientów, nawiązaliśmy współpracę z nowymi wykładowcami i ekspertami , a przede wszystkim stale dbaliśmy, aby nasze kursy były dla Was cennym źródłem wiedzy.


To Wasze cenne opinie, sugestie i uwagi pozwalają nam ciągle się rozwijać. Mamy wielką nadzieję, że przez kolejne lata będziecie w dalszym ciągu dodawać nam energii i sił, abyśmy tworzyli jeszcze lepsze publikacje.


Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście. To dla nas największe wyróżnienie.


Mała ciekawostka – zobaczcie jak nasza strona wyglądała na samym początku, 7 lat temu:


strona_v01


Opublikowane 7 sierpnia 2013 r. w kategorii: Inne


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!