Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Kody rabatowe i zniżki w strefakursów.pl, czyli jak oszczędzać na zakupach!

Kody rabatowe i zniżki w strefakursów.pl, czyli jak oszczędzać na zakupach!

W tym artykule opowiem Ci jak w prosty sposób zaoszczędzić na zakupach w strefakursów.pl oraz zdradzę kilka trików, które pozwolą Ci odebrać kod rabatowy i zniżki, których nie znajdziesz nigdzie w Internecie. Zapraszam do lektury!


Aplikacja mobilna strefakursów.pl

Nasza aplikacja mobilna to nie tylko wygodne korzystanie z zakupionych materiałów ale również źródło wielu dedykowanych zniżek. Jako użytkownik apki będziesz otrzymywał regularnie powiadomienia z kodami przypisanymi tylko do Twojego konta. Już na samym początku, po instalacji aplikacji i wyrażeniu zgody na otrzymywanie powiadomień zgarniesz od nas kod rabatowy usprawniający do 25% zniżki na kolejne zakupy. Ale to dopiero początek... Prowadzimy wiele akcji promocyjnych dla uczestników naszych szkoleń, wiele z nich mogło Cię ominąć... Wczoraj użytkownicy apki otrzymali 50zł rabatu! Zainstaluj aplikację teraz i zezwól na otrzymywanie powiadomień w aplikacji.


Subskrypcja newslettera - tego nie możesz przegapić!

Wiadomości jakie będziesz otrzymywał jako subskrybent naszego newslettera, pozwolą Ci nie tylko w regularnym oszczędzaniu na zakupach ale również wskażą kierunek w jakim powinieneś się rozwijać z naszymi kursami. W wielu przypadkach będziesz otrzymywał od nas podpowiedzi dotyczące Twojej ścieżki kariery i to jakie szkolenie warto zrealizować na kolejnych etapach nauki oraz z jakich narzędzi warto korzystać. Ponadto będziesz też otrzymywał zniżki przygotowane przez naszych partnerów. Zapisz się teraz do naszego newslettera.


Powiadomienia web push nie takie złe, jak Ci się wydaje!

Na pewno odwiedzając naszą stronę internetową natrafiłeś na powiadomienie w lewym górnym rogu Twojej przeglądarki z informacją o tym, że strefakursów.pl chce wysyłać Ci powiadomienia i czy na to zezwalasz... Zdradzę Ci coś. Po zapisie otrzymasz specjalny rabat! Nie myśl, że to jednorazowa akcja. W zależności od tego jak korzystasz z naszej strony i aplikacji oraz czym się interesujesz będziesz otrzymywać takie niespodzianki częściej niż myślisz. Odwiedź strefakursów.pl, kliknij na kłódkę w lewym górnym rogu Twojej przeglądarki i zezwól na powiadomienia.


Punkty punkty punkty... czyli nasz Program Lojalnościowy

Czy wiesz, że za każdy zakup szkolenia na strefakursów.pl do Twojego konta przypisywane są Punkty Premium, które następnie możesz wymienić na wybrany przez Ciebie kurs i rozpocząć naukę za darmo, bez płacenia? Im więcej punktów tym lepiej! Punkty otrzymujesz nie tylko za zrealizowane zamówienie ale również za podzielenie się opinią i dodanie recenzji o kursie, w którym uczestniczyłeś. Już niebawem punkty będziesz mógł wymienić nie tylko na nasze szkolenia ale również na usługi i produkty przygotowane przez naszych partnerów. Musisz nam uwierzyć ale oferty jakie dla Was przygotowali to naprawdę PETARDA! Dowiedz się jako pierwszy o starcie naszego nowego programu i zapisz się do newslettera. Tutaj sprawdzisz liczbę uzbieranych punktów na Twoim koncie.


Polecanie się opłaca!

Już wiesz, że im więcej punktów premium na Twoim koncie tym lepiej dla Ciebie. Dlatego warto, abyś zainteresował się również naszym Programem Poleceń! Wystarczy, że skopiujesz swój unikalny link i zaprosisz znajomych np. na Instagramie, czy w grupach na Facebook'u do rozpoczęcia nauki na naszej platformie i otrzymasz aż 3000 Punktów Premium. Taka pokaźna liczba usprawnia do odbioru kursu o wartości 30 zł. Im więcej poleceń tym więcej punktów, nie ma ograniczeń. Proste prawda? Co więcej w ramach Programu Poleceń, często organizowane są konkursy. Tak jak w tym momencie, gdzie nagroda główna to konsola Sony PlayStation 5, a dla 10 kolejnych osób w rankingu przygotowaliśmy opaski Xiaomi Mi Band 5. Skopiuj link polecający i zacznij już teraz.


Dotarłeś do samego końca! Gratulacje, już wiesz jak oszczędzać z strefakursów.pl. Mamy dla Ciebie prezent. Z kodem "OSZCZEDZAM" otrzymasz 20,00 zł rabatu na kolejne zamówienie. Pamiętaj, aby kod zadziałał w koszyku muszą znaleźć się szkolenia o wartości 150zł. Skopiuj kod


Opublikowane 11 listopada 2021 r. w kategorii: Inne


Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!