Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Kurs fotografii od podstaw - twórz profesjonalne zdjęcia

Kurs fotografii od podstaw - twórz profesjonalne zdjęcia

Zostań świadomym fotografem. Twórz kreatywne i zachwycające zdjęcia.


Fotografia jest wszędzie! Dzisiaj każdy pstryka zdjęcia – smartfonem, kompaktem, lustrzanką. Ale czy każdy wie jak to robić i robi to dobrze? Czy każdy potrafi wykorzystywać w pełni możliwości swojego aparatu? No właśnie! My chcemy, żeby z Tobą było inaczej. Żebyś stał się świadomym fotografem, który świetne zdjęcia robi wtedy, kiedy tylko ma na to ochotę!


Kurs fotografii od podstaw


Czego nauczy mnie to szkolenie?


Dzięki naszemu szkoleniu dowiesz się, jak rozpocząć swoją przygodę z fotografią lub jeżeli już to zrobiłeś, jak poprawić swój dotychczasowy warsztat. Podpowiemy Ci jak odpowiednio dobrać sprzęt do twoich umiejętności oraz w jakie akcesoria warto się zaopatrzyć. Dzięki nam przestaniesz robić zdjęcia tylko w trybie “Auto” i zobaczysz, jak osiągać świetne efekty wykorzystując bardziej zaawansowane tryby manualne. W kursie pokażemy Ci również jak odpowiednio panować na światłem, umiejętnie wykorzystywać perspektywę, ustawiać wartości ISO oraz panować nad innymi ważnymi ustawieniami Twojego aparatu.


Kurs fotografii dla każdego

Poznaj od podstaw tajniki świadomej i twórczej fotografii... Dowiedz się więcej


Dowiesz się również na co zwracać uwagę robiąc zdjęcia portretowe, sportowe, nocne, makro, krajobrazowe czy zdjęcia w trudnych warunkach oświetleniowych. Wszystkich ciekawych tematów, które poruszyliśmy w kursie nie sposób tutaj wymienić.


Kurs fotografii od podstaw

Dla kogo jest to szkolenie?


Jeżeli chcesz, aby Twoje zdjęcia były zasługą nie przypadku, a twoich umiejętności oraz świadomego posługiwania się aparatem to ten kurs fotografii jest właśnie dla Ciebie. To prawdziwe kompendium fotografa, pełne praktycznych przykładów, wskazówek i rad, które sprawią że Twoje zdjęcia zaczną zachwycać innych!Opublikowane 9 maja 2016 r. w kategorii: Fotografia i wideo


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!