Zostań świadomym fotografem. Twórz kreatywne i zachwycające zdjęcia.

Fotografia jest wszędzie! Dzisiaj każdy pstryka zdjęcia – smartfonem, kompaktem, lustrzanką. Ale czy każdy wie jak to robić i robi to dobrze? Czy każdy potrafi wykorzystywać w pełni możliwości swojego aparatu? No właśnie! My chcemy, żeby z Tobą było inaczej. Żebyś stał się świadomym fotografem, który świetne zdjęcia robi wtedy, kiedy tylko ma na to ochotę!

Kurs fotografii od podstaw

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Dzięki naszemu szkoleniu dowiesz się, jak rozpocząć swoją przygodę z fotografią lub jeżeli już to zrobiłeś, jak poprawić swój dotychczasowy warsztat. Podpowiemy Ci jak odpowiednio dobrać sprzęt do twoich umiejętności oraz w jakie akcesoria warto się zaopatrzyć. Dzięki nam przestaniesz robić zdjęcia tylko w trybie “Auto” i zobaczysz, jak osiągać świetne efekty wykorzystując bardziej zaawansowane tryby manualne. W kursie pokażemy Ci również jak odpowiednio panować na światłem, umiejętnie wykorzystywać perspektywę, ustawiać wartości ISO oraz panować nad innymi ważnymi ustawieniami Twojego aparatu.

Dowiedz się więcej: Kurs fotografii dla każdego Zobacz kursy

Dowiesz się również na co zwracać uwagę robiąc zdjęcia portretowe, sportowe, nocne, makro, krajobrazowe czy zdjęcia w trudnych warunkach oświetleniowych. Wszystkich ciekawych tematów, które poruszyliśmy w kursie nie sposób tutaj wymienić.

Kurs fotografii od podstaw

Dla kogo jest to szkolenie?

Jeżeli chcesz, aby Twoje zdjęcia były zasługą nie przypadku, a twoich umiejętności oraz świadomego posługiwania się aparatem to ten kurs fotografii jest właśnie dla Ciebie. To prawdziwe kompendium fotografa, pełne praktycznych przykładów, wskazówek i rad, które sprawią że Twoje zdjęcia zaczną zachwycać innych!