Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Kurs Korepetycje z biologii - ewolucja

Kurs Korepetycje z biologii - ewolucja


Kurs Korepetycje z biologii - ewolucja

Opanuj solidnie materiał z ewolucji i dobrze przygotuj się do matury lub sprawdzianu z biologii. Poznaj ważne pojęcia, mechanizmy oraz prawa ewolucyjne, a także naucz się rozwiązywać typowe zadania. Dowiedz się więcej
Przed Tobą matura z biologii i boisz się, że na zadaniach z ewolucji możesz stracić cenne punkty? Chcesz solidnie przygotować się do kartkówki, sprawdzianu lub nadrobić braki z biologii? A może zależy Ci na tym, żeby zrozumieć, jak zmieniały się formy życia na Ziemi i jak nauka tłumaczy pochodzenie i rozwój różnych gatunków?

W takim razie ten kurs online Korepetycje z biologii - ewolucja są właśnie dla Ciebie. Przeanalizujemy w ich trakcie historię myśli ewolucyjnej od prekursorów darwinowskiej teorii ewolucji po współczesne odkrycia.

Poznasz kluczowe mechanizmy ewolucyjne, takie jak dobór naturalny, mutacje, dryf genetyczny i wiele innych. Zobaczysz, jakie dowody wspierają teorię ewolucji i jak interpretować dane genetyczne i morfologiczne. Dowiesz się również, czym jest prawo Hardy'ego-Weinberga i zobaczysz, jak na jego podstawie obliczać częstości alleli i genotypów.

Następnie przejdziesz przez drzewa filogenetyczne i ich analizę. Zobaczysz, jak nauka obala mity i nieporozumienia dotyczące ewolucji. Przejdziesz przez absolutnie wszystkie kluczowe tematy, które mogą pojawić się w zadaniach maturalnych oraz podczas sprawdzianów.

Zawartość tych korepetycji online jest zgodna z aktualną podstawą programową, więc możesz być pewny, że przygotujesz się na 100%. Wszystkie zagadnienia są przedstawione na praktycznych przykładach w formie krótkich lekcji video zakończonych testem sprawdzającym wiedzę.

Do wszystkiego masz wygodny dostęp na komputerze czy smartfonie za pomocą apki mobilnej. Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Aleksandra Pudzianowska, biolożka, której pasją jest dzielenie się wiedzą z innymi. Ma kilkuletnie doświadczenie w przygotowywaniu uczniów szkół średnich do matury, a jednym z jej ulubionych tematów jest ewolucja.


Kurs Korepetycje z biologii - ewolucja

Opanuj solidnie materiał z ewolucji i dobrze przygotuj się do matury lub sprawdzianu z biologii. Poznaj ważne pojęcia, mechanizmy oraz prawa ewolucyjne, a także naucz się rozwiązywać typowe zadania. Dowiedz się więcejOpublikowane 15 lutego 2024 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!