Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Naucz się tworzyć własne motywy do WooCommerce - szkolenie on-line

Naucz się tworzyć własne motywy do WooCommerce - szkolenie on-line

Dowiedz się jak krok po kroku zbudować nowoczesny i responsywny motyw WooCommerce.


Zapotrzebowanie na profesjonalne motywy dla WooCommerce jest olbrzymie i rośnie z roku na rok! To w końcu najchętniej wybierana platforma dla sklepów internetowych. Dlaczego miałbyś tego nie wykorzystać?


Strona produktu - detale


Czego uczy to szkolenie?


Dzięki temu kursowi nauczysz się w pełni samodzielnie tworzyć własne atrakcyjne motywy WooCommerce. Dowiesz się jak wygląda kompletny proces budowy motywu, zaczynając od budowy jego struktury, a na detalach wizualnych kończąc.


Kurs WooCommerce - tworzenie motywów w praktyce
4.9
star star star star star
(69 ocen)

Nowoczesne motywy dla najpopularniejszej platformy e-commerce... Dowiedz się więcej


Zobaczysz jak projektować z uwzględnieniem najważniejszych zasad użyteczności, czyli UX Design tak, aby motyw był przyjazny dla użytkownika. Podpowiemy Ci również jak przyspieszyć swoją pracę wykorzystując SASS oraz zadbać o responsywność. Dowiesz się również jak pracować z oficjalną dokumentacją dostępną na WordPress Codex.


Użycie akcji, filtrów - motyw WooCommerce

Dla kogo jest to szkolenie?


Szkolenie jest świetnym wyborem, dla każdego kto chce rozwinąć swoje umiejętności tworzenia motywów i poważnie myśli o ich budowie nie tylko na własny użytek, ale przede wszystkim pod kątem sprzedażowym.Opublikowane 9 listopada 2015 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!