Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Niemiecki dla początkujących - poziom A2

Premiera: Kurs Niemiecki dla początkujących - poziom A2


Kurs Niemiecki dla początkujących - poziom A2

Opanuj przydatne zwroty, gramatykę i słownictwo i wejdź na wyższy poziom znajomości niemieckiego w kilka godzin! Zapomnij o nudnym wkuwaniu teorii i ucz się rozwiązując praktyczne zadania. Dowiedz się więcej
Hallo. Znasz już podstawy niemieckiego i chcesz wskoczyć poziom wyżej? Zależy Ci przede wszystkim na praktycznej znajomości języka niemieckiego i swobodnym porozumiewaniu się w pracy lub w podróży? Masz ograniczony czas na naukę i szukasz lepszego rozwiązania niż samodzielna nauka w domu czy szkoła językowa?

W takim razie jesteś w dobrym miejscu. Z tym kursem niemiecki dla początkujących - poziom A2 szybko wskoczysz na wyższy level znajomości języka niemieckiego. Wszystko to bez nudnej teorii i wkuwania regułek. Będą za to konkrety podane w formie krótkich lekcji wideo z ćwiczeniami, które skupiają się na nauce mówienia, pisania, czytania oraz poznawaniu i utrwalaniu najbardziej przydatnego słownictwa.

Świetne jest to, że tempo nauki możesz dostosować do siebie i uczyć się kiedy i gdzie chcesz, bo to kurs online, więc dostęp do niego masz z dowolnego urządzenia z Internetem.

Cały kurs składa się z 19 zróżnicowanych tematycznie rozdziałów, w trakcie których poznasz słownictwo i zagadnienia dotyczące czasu wolnego, środowiska, świata literatury i kina, pracy, edukacji oraz wiele innych.

Nauczysz się tworzyć swoje CV, ogłoszenia czy wypełniać formularze. W przystępnej formie przyjrzymy się również gramatyce i przećwiczymy poprawną wymowę, dzięki ćwiczeniom audio.

Jeżeli szukasz kursu, który pozwoli Ci błyskawicznie rozwinąć niemiecki, jest prowadzony w praktyczny sposób, w luźnej atmosferze, to mam nadzieję, że zobaczymy się wkrótce. Do zobaczenia!

Szkolenie prowadzi imię Klaudia Kotajny, lektorka, która od kilku lat zajmuje się zawodowo nauczaniem języka niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania.


Kurs Niemiecki dla początkujących - poziom A2

Opanuj przydatne zwroty, gramatykę i słownictwo i wejdź na wyższy poziom znajomości niemieckiego w kilka godzin! Zapomnij o nudnym wkuwaniu teorii i ucz się rozwiązując praktyczne zadania. Dowiedz się więcejOpublikowane 15 września 2023 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!