Programuj w NodeJS i wykorzystaj prawdziwy potencjał JavaScript

Trudno dzisiaj na poważnie myśleć o tworzeniu nowoczesnych i wydajnych aplikacji webowych bez wykorzystania JavaScript. To język, który dosłownie opanował Internet i każdy web developer po prostu musi go znać, jeżeli chce być poważnie traktowany przez pracodawców. Jeżeli zależy Ci jednak na tym, by nie tylko znać, ale też wykorzystywać w pełni jego prawdziwe możliwości i potencjał, zacznij pracować w NodeJS. To prawdziwa rewolucja w świecie JavaScript, z której korzystają tacy giganci jak PayPal czy eBay. I Ty też powinieneś!

Moduł Bower w NodeJS

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Dzięki naszemu szkoleniu dowiesz się, jak rozpocząć pracę ze środowiskiem NodeJS. Zaczniemy od podstawowych rzeczy, jak instalacja i konfiguracja najważniejszych komponentów.

Dowiedz się więcej: Kurs Node.js - dynamiczne aplikacje Zobacz kurs

Potem stopniowo będziemy wprowadzać Cię w bardziej zaawansowane zagadnienia, takie jak wykorzystanie narzędzia NPM, praca z bazą danych MongoDB czy technologią WebSocket. Oprócz tego poznasz również najpopularniejsze frameworki oparte na NodeJS, które pozwolą Ci tworzyć nowoczesne aplikacje JS po stronie serwera. Po tym szkoleniu będziesz już w stanie samemu zbudować serwer http z routingiem oraz dynamicznymi widokami JADE.

Dynamiczne widoki Jade w NodeJS

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie jest dla wszystkich, którzy znają już podstawy JavaScript i chcą się dalej rozwijać w tym kierunku, poznając nie tylko nowe możliwości języka, ale i sposoby bardziej efektywniej pracy z nim. Jeżeli ten opis pasuje właśnie do Ciebie, nie wahaj się ani chwili – NodeJS i to szkolenie będą świetną inwestycją!