Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Kurs NodeJS - tworzenie dynamicznych aplikacji webowych

Kurs NodeJS - tworzenie dynamicznych aplikacji webowych

Programuj w NodeJS i wykorzystaj prawdziwy potencjał JavaScript


Trudno dzisiaj na poważnie myśleć o tworzeniu nowoczesnych i wydajnych aplikacji webowych bez wykorzystania JavaScript. To język, który dosłownie opanował Internet i każdy web developer po prostu musi go znać, jeżeli chce być poważnie traktowany przez pracodawców. Jeżeli zależy Ci jednak na tym, by nie tylko znać, ale też wykorzystywać w pełni jego prawdziwe możliwości i potencjał, zacznij pracować w NodeJS. To prawdziwa rewolucja w świecie JavaScript, z której korzystają tacy giganci jak PayPal czy eBay. I Ty też powinieneś!


Moduł Bower w NodeJS


Czego nauczy mnie to szkolenie?


Dzięki naszemu szkoleniu dowiesz się, jak rozpocząć pracę ze środowiskiem NodeJS. Zaczniemy od podstawowych rzeczy, jak instalacja i konfiguracja najważniejszych komponentów.


Kurs Node.js - dynamiczne aplikacje

Poznaj technologię, która sprawiła, że JavaScript stał się najważniejszym językiem Internetu... Dowiedz się więcej


Potem stopniowo będziemy wprowadzać Cię w bardziej zaawansowane zagadnienia, takie jak wykorzystanie narzędzia NPM, praca z bazą danych MongoDB czy technologią WebSocket. Oprócz tego poznasz również najpopularniejsze frameworki oparte na NodeJS, które pozwolą Ci tworzyć nowoczesne aplikacje JS po stronie serwera. Po tym szkoleniu będziesz już w stanie samemu zbudować serwer http z routingiem oraz dynamicznymi widokami JADE.


Dynamiczne widoki Jade w NodeJS

Dla kogo jest to szkolenie?


Szkolenie jest dla wszystkich, którzy znają już podstawy JavaScript i chcą się dalej rozwijać w tym kierunku, poznając nie tylko nowe możliwości języka, ale i sposoby bardziej efektywniej pracy z nim. Jeżeli ten opis pasuje właśnie do Ciebie, nie wahaj się ani chwili – NodeJS i to szkolenie będą świetną inwestycją!Opublikowane 7 kwietnia 2016 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!