Wykorzystaj wszystkie możliwości najnowszej wersji języka PHP7

Chciałbyś pisać dynamiczne aplikacje w języku PHP? Świetny wybór! To najpopularniejszy i najbardziej uniwersalny język webowy. To również olbrzymia szansa, by znaleźć atrakcyjną pracę – web developerzy z dobrą znajomością PHP są niezwykle cenieni w branży. Zostań jednym z nich!

Panel rejestracyjny oparty na PHP

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Dzięki naszemu szkoleniu opanujesz podstawy pracy w PHP i nauczysz się tworzyć własne aplikacje webowe w zaledwie kilka godzin.

Dowiedz się więcej: Kurs PHP 7 - od podstaw Zobacz kurs

Praktyczne techniki poznasz na najnowszej wersji PHP7, która daje znacznie większe możliwości niż jej poprzednik. Wszystkie kluczowe elementy języka PHP pokażemy Ci w akcji, na ciekawych przykładach, które pozwolą Ci łatwiej przyswoić nowe wiadomości i umiejętności.

Wycinek kodu PHP

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie będzie idealne dla wszystkich, którzy poważnie myślą o tworzeniu nowoczesnych dynamicznych aplikacji webowych, ale są dopiero na początku tej drogi
i szukają praktycznego poradnika jak zacząć. Solidne opanowanie PHP7 może być twoją przepustką do kariery zawodowego i dobrze opłacanego web developera. Nie zmarnuj tej szansy!