Użytkownicy i Google kochają szybkie strony. Spraw, by pokochali i Twoją!

Irytują Cię wolne, wczytujące się w nieskończoność strony? Nie jesteś jedyny! Nie lubią ich ani użytkownicy, ani algorytmy wyszukiwarek. Jeżeli prowadzisz stronę, to nie jest to dla Ciebie dobra wiadomość. Przez brak optymalizacji nie tylko tracisz cenny ruch, ale obniżasz swoją pozycję w Google. Pora coś z tym zrobić! Pora zoptymalizować i przyspieszyć swoją witrynę!

Narzędzia developerskie do optymalizacji strony

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Dzięki temu szkoleniu dowiesz się jak diagnozować kluczowe problemy związane z wydajnością strony internetowej i dokonać jej optymalizacji. W trakcie szkolenia poznasz praktyczne techniki przyspieszania witryny i nauczysz się optymalizować wiele jej elementów: grafiki, skrypty, style czy czcionki webowe. Dowiesz się również jak znacząco zredukować ilość żądań pomiędzy serwerem, a przeglądarką czy pracować z danymi strukturalnymi.

Dowiedz się więcej: Jak przyspieszać i optymalizować strony Zobacz kursy

Po tym szkoleniu będziesz już wiedział co zrobić, aby Twoja strona pojawiała się wyżej w wynikach wyszukiwania i była lepiej odbierana przez użytkowników. W kursie uczymy praktycznych technik optymalizacji nie tylko pod kątem urządzeń stacjonarnych, ale również mobilnych. To niezwykle ważne, ponieważ coraz większa liczba użytkowników przegląda strony internetowe właśnie za pomocą tabletów czy smartfonów. Zaniedbanie ruchu mobilnego to olbrzymi błąd i coś, na co nie możesz sobie pozwolić!

Wykres z analizą strony

Dla kogo jest to szkolenie?

Jeżeli chcesz, aby twoja strona osiągała jak najlepsze wyniki, była dobrze postrzegana przez użytkowników oraz wyświetlała się na szczycie wyników wyszukiwania, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.