Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Kurs przyspieszania i optymalizacji strony - jak osiągnąć wysoką pozycję w Google

Kurs przyspieszania i optymalizacji strony - jak osiągnąć wysoką pozycję w Google

Użytkownicy i Google kochają szybkie strony. Spraw, by pokochali i Twoją!


Irytują Cię wolne, wczytujące się w nieskończoność strony? Nie jesteś jedyny! Nie lubią ich ani użytkownicy, ani algorytmy wyszukiwarek. Jeżeli prowadzisz stronę, to nie jest to dla Ciebie dobra wiadomość. Przez brak optymalizacji nie tylko tracisz cenny ruch, ale obniżasz swoją pozycję w Google. Pora coś z tym zrobić! Pora zoptymalizować i przyspieszyć swoją witrynę!


Narzędzia developerskie do optymalizacji strony


Czego nauczy mnie to szkolenie?


Dzięki temu szkoleniu dowiesz się jak diagnozować kluczowe problemy związane z wydajnością strony internetowej i dokonać jej optymalizacji. W trakcie szkolenia poznasz praktyczne techniki przyspieszania witryny i nauczysz się optymalizować wiele jej elementów: grafiki, skrypty, style czy czcionki webowe. Dowiesz się również jak znacząco zredukować ilość żądań pomiędzy serwerem, a przeglądarką czy pracować z danymi strukturalnymi.


Jak przyspieszać i optymalizować strony
4.9
star star star star star
(80 ocen)

Jak osiągnąć wysoką pozycję w Google dzięki doskonałej optymalizacji strony... Dowiedz się więcej


Po tym szkoleniu będziesz już wiedział co zrobić, aby Twoja strona pojawiała się wyżej w wynikach wyszukiwania i była lepiej odbierana przez użytkowników. W kursie uczymy praktycznych technik optymalizacji nie tylko pod kątem urządzeń stacjonarnych, ale również mobilnych. To niezwykle ważne, ponieważ coraz większa liczba użytkowników przegląda strony internetowe właśnie za pomocą tabletów czy smartfonów. Zaniedbanie ruchu mobilnego to olbrzymi błąd i coś, na co nie możesz sobie pozwolić!


Wykres z analizą strony

Dla kogo jest to szkolenie?


Jeżeli chcesz, aby twoja strona osiągała jak najlepsze wyniki, była dobrze postrzegana przez użytkowników oraz wyświetlała się na szczycie wyników wyszukiwania, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.Opublikowane 14 września 2016 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!