Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Kurs Wtyczki WordPress - buduj własne pluginy do najpopularniejszego CMS-a

Kurs Wtyczki WordPress - buduj własne pluginy do najpopularniejszego CMS-a

Wykorzystaj popularność WordPress. Twórz własne wtyczki i zacznij na nich zarabiać!


Liczba stron opartych na WordPress rośnie z dnia na dzień, a w raz nią zapotrzebowanie na wtyczki. Nie da się już dziś stworzyć bez nich funkcjonalnej strony. Użytkownicy szukają więc rozwiązań, które będą jak najlepiej dopasowane do ich witryny. Wykorzystaj tę szansę, naucz się tworzyć własne wtyczki i daj im to czego potrzebują!


Tworzenie wtyczek w WordPress


Czego nauczy mnie to szkolenie?


Dzięki naszemu szkoleniu dowiesz się, jak wygląda kompletny proces tworzenia wtyczki od A do Z – włącznie z jej dystrybucją. Razem z autorem kursu zbudujesz funkcjonalny i rozbudowany plugin, zdobywając tym samym wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci rozpocząć pracę nad własnymi projektami.


Kurs WordPress - tworzenie własnych wtyczek
4.9
star star star star star
(73 ocen)

Dołącz do tysięcy developerów WordPressa i zacznij tworzyć własne pluginy... Dowiedz się więcej


Wszystko w oparciu o Codex, czyli oficjalne standardy i zalecenia WordPress, tak byś od początku uczył się tylko dobrych praktyk.


API WordPress

Dla kogo jest to szkolenie?


Szkolenie jest dla wszystkich, którzy chcą wykorzystać możliwości, jakie niesie z sobą umiejętność tworzenia własnych pluginów. Zapotrzebowanie na niestandardowe wtyczki dla WordPress jest olbrzymie, pora zdobyć wiedzę, która pozwoli Ci to wykorzystać i zacząć zarabiać!Opublikowane 15 grudnia 2015 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!