Zdobądź solidne podstawy JAVA i dołącz do grona świetnie opłacanych programistów

Chcesz się nauczyć programowania w JAVA? Świetny wybór! JAVA to pewny i stabilny język, który od 15 lat utrzymuje się w czołówce najważniejszych technologii webowych. Jego znajomość pozwoli Ci wręcz przebierać w dobrze płatnych ofertach pracy a nasz kurs pomoże Ci zrobić pierwszy krok w tym kierunku!

Dowiedz się więcej: Fundamenty języka JAVA Zobacz kurs

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Tworzenie aplikacji desktopowych, mobilnych, programowanie urządzeń. Żadnego z tych tematów nie będziesz się mógł podjąć, jeżeli nie opanujesz fundamentów JAVA. I właśnie tego uczymy w tym kursie – solidnych podstaw programowania JAVA, które pozwolą ci się rozwinąć w dowolnie wybranym kierunku. Naukę zaczniesz od optymalnej konfiguracji środowiska programistycznego oraz edytora kodu. Następnie przejdziesz do poznawania wszystkich najistotniejszych elementów języka: zmiennych, tablic, operatorów, pętli, instrukcji, typów danych i wielu innych. Wraz z kolejnymi rozdziałami poznawał będziesz coraz bardziej zaawansowane zagadnienia, jak typy sparametryzowane, bibliotekę JavaFX czy obsługę wyjątków. To jednak tylko niewielki fragment tego, co znajdziesz w naszym ponad 12 godzinnym szkoleniu.

podium2

Dla kogo jest to szkolenie?

Kompletnie nie znam się na programowaniu, ale bardzo chcę spróbować! Pierwsze linie kodu mam już za sobą, ale brakuje mi solidnych podstaw przez co kodowanie sprawia mi trudności. Jeżeli, którekolwiek z tych zdań chociaż trochę opisuje ciebie, ten kurs będzie idealnym wyborem.