Poznaj swoją lustrzankę i zacznij fotografować na 100%

Lustrzanka cyfrowa robi świetne zdjęcia? Jasne, ale tylko w rękach osoby, która wie co robi! W innym wypadku zdjęcia mogą być gorsze niż ze zwykłego aparatu za kilkaset złotych. Skoro masz już lustrzankę i wydałeś na nią wór pieniędzy, to zacznij wykorzystywać ją w pełni. Pokażemy Ci jak!

Lustrzanka cyfrowa

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Żaden początkujący fotograf nie robi idealnych zdjęć zaraz po wyjęciu aparatu z pudełka. Fotografowania trzeba się nauczyć! W tym kursie podpowiemy Ci na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę fotografując lustrzanką! Nie wiesz do czego służą niektóre z przycisków Twojego aparatu? Z nami poznasz wszystkie jego funkcje i dowiesz się jak dobierać odpowiednie ustawienia. Najlepszych technik pracy z lustrzanką nauczysz się, dzięki wielu praktycznym przykładom omawianym przez profesjonalnego fotografa.

Dowiedz się więcej: Lustrzanka cyfrowa - kurs obsługi Zobacz kursy

Po tym szkoleniu zapomnisz o niedoświetlonych, nieostrych i źle wykadrowanych zdjęciach! Będziesz też wiedział jak w pełni wykorzystać możliwości swojego aparatu, by Twoje zdjęcia wyglądały profesjonalnie.

Lustrzanka cyfrowa - funkcje

Dla kogo jest to szkolenie?

Kurs stworzyliśmy z myślą o początkujących fotografach, którzy chcą poprawić swój warsztat pracy z lustrzanką cyfrową oraz wzbogacić obecne portfolio. To idealny materiał szkoleniowy dla wszystkich, którzy podczas nauki cenią sobie praktyczne i życiowe podejście.