Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Lustrzanka cyfrowa - kurs obsługi

Lustrzanka cyfrowa - kurs obsługi

Poznaj swoją lustrzankę i zacznij fotografować na 100%


Lustrzanka cyfrowa robi świetne zdjęcia? Jasne, ale tylko w rękach osoby, która wie co robi! W innym wypadku zdjęcia mogą być gorsze niż ze zwykłego aparatu za kilkaset złotych. Skoro masz już lustrzankę i wydałeś na nią wór pieniędzy, to zacznij wykorzystywać ją w pełni. Pokażemy Ci jak!


Lustrzanka cyfrowa


Czego nauczy mnie to szkolenie?


Żaden początkujący fotograf nie robi idealnych zdjęć zaraz po wyjęciu aparatu z pudełka. Fotografowania trzeba się nauczyć! W tym kursie podpowiemy Ci na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę fotografując lustrzanką! Nie wiesz do czego służą niektóre z przycisków Twojego aparatu? Z nami poznasz wszystkie jego funkcje i dowiesz się jak dobierać odpowiednie ustawienia. Najlepszych technik pracy z lustrzanką nauczysz się, dzięki wielu praktycznym przykładom omawianym przez profesjonalnego fotografa.


Lustrzanka cyfrowa - kurs obsługi
4.9
star star star star star
(62 ocen)

Poznaj swoją lustrzankę i bądź o krok przed innymi fotografami... Dowiedz się więcej


Po tym szkoleniu zapomnisz o niedoświetlonych, nieostrych i źle wykadrowanych zdjęciach! Będziesz też wiedział jak w pełni wykorzystać możliwości swojego aparatu, by Twoje zdjęcia wyglądały profesjonalnie.


Lustrzanka cyfrowa - funkcje

Dla kogo jest to szkolenie?


Kurs stworzyliśmy z myślą o początkujących fotografach, którzy chcą poprawić swój warsztat pracy z lustrzanką cyfrową oraz wzbogacić obecne portfolio. To idealny materiał szkoleniowy dla wszystkich, którzy podczas nauki cenią sobie praktyczne i życiowe podejście.Opublikowane 19 lipca 2016 r. w kategorii: Fotografia i wideo


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!