Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Podsumowanie roku 2021

Podsumowanie roku 2021

Ogromnie cieszy nas, że każdego roku, tworząc podsumowania takie jak to, możemy podziękować coraz większej społeczności strefakursów.pl. Bez Was ani to podsumowanie, ani wyniki, którymi - nie ukrywamy- chcielibyśmy się w tym wpisie trochę pochwalić, nie miałyby miejsca. Dziękujemy!

Tylko w roku ubiegłym odwiedziło nas ponad 1 000 000 użytkowników, dlatego dumnie możemy powiedzieć, że strefakursów.pl to największa polska platforma e-learningowa. Dziękujemy, że jesteście z nami i mamy nadzieję, że nasza praca i szkolenia pomagają Wam nie tylko zdobywać nowe umiejętności, ale niejednokrotnie też zmieniać swoje życie, zarówno to prywatne, jak i zawodowe.


🆕 Lawina nowości

W 2021 roku wydaliśmy aż 75 nowych publikacji. Na ten wyniki złożyło się 8 ścieżek kariery i 67 kursów. Na naszej platformie pojawiło się łącznie ponad 400 godzin nowych materiałów szkoleniowych. Do grona naszych autorów dołączyło aż 35 nowych specjalistów, którzy pomogli nam rozszerzyć ofertę szkoleń o tematy takie jak: finanse, psychologia, sztuczna inteligencja czy korepetycje.


🎉 Kolejne rekordy pobite!

Jakie? Długo by wymieniać, więc skupimy się tylko na kilku wybranych, żeby nie zanudzać :) W 2021 napisaliście setki publicznych recenzji. Jest ich już ponad 25 000 w naszym serwisie i niemal 800 w niezależnym serwisie Google, gdzie średnia ocen to 4.9/5. Kolejny rekord padł w Programie Partnerskim, w którym jeden z uczestników wygenerował blisko 60 000 zł prowizji!


📅 67 lat w jeden rok!

Może niektórym trudno będzie w to uwierzyć, ale w ubiegłym roku spędziliście ponad 590 000 godzin na naszej platformie, co w przeliczeniu na lata daje ich aż 67! Cieszy nas, że jesteśmy z Wami również na urządzeniach mobilnych, gdzie naszą aplikację zainstalowało już ponad 21 000 użytkowników systemów Android i iOS.


💼 Szkolimy liderów

Być może nie każdy z Was wie, ale nasze szkolenia są również dostępne w ramach oferty biznesowej strefakursów.pl © Team. Korzystają z nich pracownicy blisko 3000 firm i instytucji takich jak: Play, Polpharma, Alior Bank, Aviva czy Uniwersytet Jagielloński. Największy zespół, który dołączył do nas roku 2021 ma ponad 1200 użytkowników!


🤝 Współprace i akcje charytatywne

Allegro, Orange, mBank, Audioteka, SuperMemo czy Shoper to tylko część z firm, z którymi w roku ubiegłym nawiązaliśmy współpracę, w ramach których mogliście korzystać z atrakcyjnych ofert i konkursów. Zaangażowaliśmy się również w liczne akcje charytatywne i inicjatywy studenckie wspólnie z WOŚP, Best Design Week, Domodi czy AGH.


Opublikowane 3 stycznia 2022 r. w kategorii: Inne


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!