Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Podsumowanie roku 2023

Podsumowanie roku 2023

Zawsze z niecierpliwością oczekujemy na koniec roku. To moment, kiedy w naturalny sposób warto podsumować minione 12 miesięcy i zweryfikować czy udało się zrealizować cele, które przed sobą postawiliśmy.

W tym krótkim wpisie chcielibyśmy podzielić się naszymi wspólnymi osiągnięciami. Prawda jest taka, że bez Waszej pomocy, wskazówek i pomysłów, wielu planów nie udałoby się nam zrealizować. Dziękujemy, że z nami jesteście i tworzycie tak wspaniałą społeczność strefakursów.pl. 💙

Mamy nadzieję, że w nadchodzącym roku nasze kursy nadal będą wspierać Wasze zawodowe aspiracje i rozwój osobisty, a edukacja będzie dla Was nie tylko obowiązkiem, ale także źródłem radości i zabawy. A teraz do rzeczy. 👇

🆕 97 nowych szkoleń!

2023 upłynął nam pod znakiem mega intensywnej pracy i wzbogacaniem oferty kursów. Mocno rozwinęliśmy nasze portfolio między innymi o szkolenia ze sztucznej inteligencji, rozwoju osobistego, zarządzania, marketingu, analizy danych czy programów biurowych. Nie zabrakło też kursów bardziej life-stylowych, takich jak chociażby fotografia kulinarna i mobilna, pattern design, malowanie technikami olejną czy akwarelową, tworzenie komiksów i wiele innych. W sumie to aż 32 430 minut nowej wiedzy dostępnej na wyciągnięcie ręki.

🌎 Więcej i więcej kursów językowych!

W ubiegłym roku obiecywaliśmy Wam kolejne kursy językowe i dotrzymaliśmy słowa! Do hiszpańskiego i japońskiego dołączyły wyczekiwane przez Was angielski, niemiecki, francuski i chiński, a nasi lektorzy już pracują nad 58 kolejnymi kursami. Nie musicie jednak wstrzymywać się z nauką języków obcych, bo już teraz do Waszej dyspozycji jest aż 744 lekcji wideo i 9754 różnorodnych zadań do rozwiązania.

👩‍💼 47 nowych specjalistów

Podobnie jak w ubiegłym roku i w 2023 nie było tygodnia bez premiery nowego kursu. Tak naprawdę średnio co 3,7 dnia na platformę trafiało nowe szkolenie i na pewno nie byłoby to możliwe gdyby nie blisko 170 ekspertów, w tym aż 47 nowych, którzy w tym roku dołączyli do strefakursów.pl. To dzięki nim mogliśmy również wprowadzić 4 nowe ścieżki kariery i zaktualizować aż 28 obecnych. Dziękujemy za Waszą pracę, wysiłek i pasję do dzielenia się wiedzą!

💼 82 451 przeszkolonych pracowników!

W 2023 olbrzymia liczba firm, instytucji i placówek skorzystała z naszych szkoleń, w tym rozwiązań platformy dedykowanej zespołom strefakursów.pl © Team. Dzięki nam kwalifikacje zawodowe swoich pracowników zwiększyły firmy z branż takich jak: bankowość, ubezpieczenia, OZE, farmacja, a nawet firma z branży... atomowej. W 2023 dołączyły do nas do nas między innymi: Rossmann, SFD, Centrum Informatyki Resortu Finansów czy Politechnika Lubelska.

✅ Oceniliście nas blisko 42 000 razy!

Piszemy blisko, bo ciężko podać tak naprawdę aktualną liczbę - ta zmienia się w zasadzie z minuty na minutę. Żeby jednak być dokładnym - w momencie tworzenia tego podsumowania napisaliście dokładnie 39 591 recenzji w naszym serwisie i 1997 opinii w Google, gdzie oceniliście naszą pracę na 4.9/5 gwiazdek. Dziękujemy i zachęcamy Was do dzielenia się swoimi opiniami, bo nie tylko pomagają nam one lepiej zrozumieć Wasze oczekiwania, ale też uświadamiają innych użytkowników, dlaczego warto wybrać konkretne szkolenie.


Opublikowane 29 grudnia 2023 r. w kategorii: Inne


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!