Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Fundamenty CSS - stylowanie stron od podstaw

Premiera: Fundamenty CSS - stylowanie stron od podstaw


Fundamenty CSS - stylowanie stron od podstaw

Twórz wspaniałe strony z użyciem niesamowitych możliwości współczesnego CSS. Poznaj od zera techniki stylowania stron z kaskadowymi arkuszami stylów. Dowiedz się więcej
Chcesz tworzyć atrakcyjne wizualnie strony internetowe i zostać front-end developerem? W takim razie musisz poznać język CSS. Naucz się go od podstaw wybierając nasz nowy kurs online Fundamenty CSS - stylowanie stron od podstaw.

Szkolenie nauczy Cię tworzyć estetyczne i przykuwające uwagę strony. Aby twoje witryny prezentowały się atrakcyjnie musisz wiedzieć jak wykorzystać CSS. To język za pomocą, którego opisujemy wygląd stron, czyli stylujemy różne ich elementy.

Ten kurs pozwoli Ci opanować techniki pracy z CSSi i zdobyć umiejętności potrzebne do tworzenia niepowtarzalnego wyglądu Twoich projektów. Na wielu praktycznych przykładach zobaczysz z czego składa się język CSS i jak wykorzystać go do zmiany wyglądu takich elementów strony jak teksty, przyciski czy elementy nawigacyjne.

Całą nabytą wiedzę wykorzystasz w praktycznym projekcie w trakcie kursu. Na podstawie projektu graficznego zbudujesz style dla całej strony, co będzie doskonałą okazją do utrwalenia wszystkich umiejętności zdobytych w trakcie kursu.

Oprócz najważniejszych technik pracy z CSS i poznania aktualnej wersji tego języka nauczysz się również stosować najnowsze rozwiązania takie jak elastyczny model pudełkowy czy model siatki. Dzięki nim tworzenie układu strony jest szybsze i mniej skomplikowane.

Po ukończeniu tego szkolenia będziesz w stanie samodzielnie ostylować kompletną stronę internetową stosując przy tym nowoczesne i sprawdzone techniki. Jeżeli chcesz, aby Twoje strony miały atrakcyjny wygląd, a Twoja praca ze stylami przebiegała bezproblemowo, wybierz ten kurs.

Szkolenie prowadzi Krystian Lisowski, doświadczony Frontend Developer, który na co dzień wykorzystuje technologie takie jak HTML, SCSS, Tailwind CSS, JavaScript, czy Angular.


Fundamenty CSS - stylowanie stron od podstaw

Twórz wspaniałe strony z użyciem niesamowitych możliwości współczesnego CSS. Poznaj od zera techniki stylowania stron z kaskadowymi arkuszami stylów. Dowiedz się więcejOpublikowane 26 lutego 2021 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!