Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Fundamenty języka HTML - kodowanie stron od podstaw

Premiera: Fundamenty języka HTML - kodowanie stron od podstaw


Fundamenty języka HTML - kodowanie stron od podstaw

Jasne i proste wprowadzenie do najważniejszej technologii tworzenia stron. Aktualna wiedza i wiele praktyki w pracy z HTML. Dowiedz się więcejInteresujesz się tworzeniem stron internetowych? Myślisz o karierze jako Web Developer i zastanawiasz się od czego zacząć? Naucz się języka HTML z naszym nowym kursem: Fundamenty języka HTML - kodowanie stron od podstaw.

Szkolenie nauczy Cię od zera najważniejszej technologii tworzenia stron internetowych, czyli języka HTML. To właśnie za jego pomocą opisujemy całą strukturę stron i budujemy poszczególne ich elementy takie jak nagłówki, akapity czy formularze.

Ten kurs pozwoli Ci poznać znaczenie i zastosowanie wszystkich niezbędnych elementów HTML, za pomocą których samodzielnie zakodujesz atrakcyjną i nowoczesną stronę internetową.

Wszystkie znaczniki i techniki pracy z HTML poznasz na wielu praktycznych przykładach, a zdobytą w trakcie kursu wiedzę wykorzystasz do stworzenia praktycznego projektu i kompletnej strony internetowej.

Na podstawie projektu graficznego zbudujesz całą jej strukturę i wszystkie niezbędne elementy. Będzie to doskonała okazja do utrwalenia umiejętności nabytych w kursie. W tym dodatkowo pomogą Ci przygotowane testy i ćwiczenia.

Wybierając ten kurs masz pewność, że poznasz aktualną wersję HTML i nauczysz się stosować najnowsze i sprawdzone techniki tworzenia stron. Dzięki temu Twoje projekty będą nie tylko nowoczesne, ale przede wszystkim będą świetnie wyglądać na wszystkich urządzeniach. Jeżeli poważnie myślisz o tworzeniu stron internetowych, to ten kurs będzie doskonałym punktem startowym.

Szkolenie prowadzi Krystian Lisowski, Frontend Developer z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu stron i aplikacji webowych.


Fundamenty języka HTML - kodowanie stron od podstaw

Jasne i proste wprowadzenie do najważniejszej technologii tworzenia stron. Aktualna wiedza i wiele praktyki w pracy z HTML. Dowiedz się więcejOpublikowane 26 lutego 2021 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!