Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Fundamenty programowania w języku Kotlin

Premiera: Fundamenty programowania w języku Kotlin


Fundamenty programowania w języku Kotlin

Opanuj język Kotlin od podstaw i zbuduj solidne fundamenty swojej programistycznej kariery. Wykorzystaj tę wiedzę do budowania aplikacji mobilnych, webowych i cross-platformowych. Dowiedz się więcej
Od dawna chciałeś stworzyć własną aplikację mobilną, ale nie wiedziałeś jaką technologię wybrać i od czego zacząć? Masz pomysł na apkę, która może stać się hitem? A może po prostu myślisz o karierze Android Developera i chciałbyś się rozwijać w tym kierunku?

W takim razie mamy coś dla Ciebie - premierę szkolenia online, z którym nauczysz się programować aplikacje na Androida - Fundamenty programowania w języku Kotlin.

Po to właśnie jest ten kurs. Jest on solidnym wprowadzeniem do Kotlina podstawowego i oficjalnego języka Androida. Myślałeś, że to Java? Nie, nie, nie, teraz rządzi Kotlin.

Zaczniemy od rzeczy prostych tak jak pętle i zmienne. Gdy poznasz podstawy składni przejdziemy do podstaw programowania obiektowego. To bardzo ważne, ponieważ aktualnie niemal każda większa aplikacja jest tworzona zgodnie z tymi zasadami.

Poznasz też zaawansowane aspekty, takie jak lambdy, delegacje czy higher order function. Być może teraz brzmi to nieco skomplikowanie, ale nie martw się. Wszystkie zagadnienia są tłumaczone na prostych i jasnych przykładach.

Kurs jest stworzony z myślą o początkujących. Dzięki takiej strukturze krok po kroku zdobędziesz potrzebną wiedzę i umiejętności, aby tworzyć własne, rozbudowane aplikacje.

Kurs prowadzi Rafał Rejek, Android Developer, z wieloletnim doświadczeniem i pasjonat programowania w Kotlinie.


Fundamenty programowania w języku Kotlin

Opanuj język Kotlin od podstaw i zbuduj solidne fundamenty swojej programistycznej kariery. Wykorzystaj tę wiedzę do budowania aplikacji mobilnych, webowych i cross-platformowych. Dowiedz się więcejOpublikowane 24 marca 2022 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!