Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Fundamenty programowania w Python

Premiera: Fundamenty programowania w Python


Fundamenty programowania w Python

Naucz się programować w języku Python zupełnie od zera. Opanuj najbardziej wszechstronny język programowania, wejdź do branży IT i zapewnij sobie stabilną i dobrze płatną pracę jako Python Developer. Dowiedz się więcej
Czy słyszałeś o 5-cyfrowych sumach zarabianych co miesiąc przez specjalistów ze świata IT? Czy pomimo braku doświadczenia chciałbyś w niecałe 10 godzin zdobyć wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci do nich dołączyć, a to wszystko przy minimum pracy zaangażowania i uwagi? Jeżeli tak to niestety trafiłeś pod zły adres.

Jeżeli bowiem ktokolwiek próbuje Cię przekonać, że zrobi z Ciebie programistę, analityka, czy jakiegokolwiek innego specjalistę ze świata IT w kilka godzin, czy nawet dni to z całą pewnością nie mówi Ci prawdy.

Jeżeli jednak jesteś zmotywowany, głodny nowej wiedzy i umiejętności, a przy tym nie boisz się systematycznej pracy, to na pewno zainteresuje Cię nasz nowy kurs online: Fundamenty programowania w Python.

Szkolenie pomoże Ci zajrzeć do świata IT i przy odrobinie chęci zostać w nim na dłużej. A dlaczego akurat Python? Cóż jest to język programowania na swój sposób niezwykły w zestawieniu z pozostałymi językami. Jest bowiem wyjątkowo prosty w nauce, pisaniu i czytaniu do tego stopnia, że dzieci we Francji uczą się go w podstawówce.

Jest to również język programowania, który jest obecnie najpopularniejszy na świecie, a jego popularność wciąż rośnie. Świetnie sprawdza się w szerokim spektrum zastosowań. Chcesz tworzyć rozwiązania internetowe? Nie ma problemu. Chcesz tworzyć skrypty i aplikacje desktopowe? Prosze bardzo. Chcesz analizować dane i tworzyć prognozy z wykorzystaniem uczenia maszynowego? Nie mogłeś trafić lepiej.

W tym szkoleniu poznasz wszystkie najbardziej kluczowe - z punktu widzenia osoby początkującej - aspekty języka programowania Python. Zaczniesz od skonfigurowania środowiska po czym przeskoczysz w świat kodu.

Tam poznasz podstawowe typy danych, instrukcje, funkcje, klasy, metody, pakiety i moduły oraz wszystko to co jest dla tego języka fundamentalne.

Wykonasz również szereg mniej i bardziej złożonych projektów, które wraz z przygotowanymi osiemdziesięcioma pytaniami i zadaniami dołączonymi do szkolenia pomogą Ci skutecznie utrwalić zdobytą wiedzę i wyćwiczone umiejętności.

I tak, gdy to szkolenie dobiegnie końca powinieneś być w stanie poruszać się relatywnie swobodnie po środowisku języka Python, rozumieć jego składnię i semantykę, a także pisać proste, ale przede wszystkim przydatne na co dzień programy.

Oczywiście nie dostaniesz jeszcze zapewne pracy specjalisty z pięciocyfrową pensją, ale możesz mieć pewność, że zostaniesz wprowadzony w świat języka Python w sposób angażujący i rzetelny.

Szkolenie prowadzi Piotr Dzwiniel, programista, który od dekady pracuje przy naukowej analizie danych z wykorzystaniem języka Python.


Fundamenty programowania w Python

Naucz się programować w języku Python zupełnie od zera. Opanuj najbardziej wszechstronny język programowania, wejdź do branży IT i zapewnij sobie stabilną i dobrze płatną pracę jako Python Developer. Dowiedz się więcejOpublikowane 30 grudnia 2022 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!