Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Fundamenty przetwarzania i analiza danych w SQL

Premiera: Fundamenty przetwarzania i analiza danych w SQL


Fundamenty przetwarzania i analiza danych w SQL

Zdobądź umiejętności kluczowe w zawodzie Analityka Danych i Data Scientist. Opanuj fundamenty przetwarzania i analizy danych przy pomocy języka SQL. Dowiedz się więcej
Analitycy są obecnie jednymi z najbardziej poszukiwanych specjalistów na rynku pracy, a data Scientist jest często określany jednym z najważniejszych zawodów dwudziestego pierwszego wieku.

Mimo olbrzymiego hype'u na wszystko, co związane z danymi, na rynku wciąż brakuje wykwalifikowanych specjalistów. Jakie ma to dla Ciebie znaczenie? Ogromne, wysoki popyt oznacza po pierwsze, wysokie zarobki, a po drugie relatywnie niski próg wejścia w branżę.

Jeżeli więc wiążesz swoją przyszłość z analizą danych lub pracujesz już w branży i chcesz zwiększyć swoją wartość w oczach pracodawców, to nie mogłeś trafić lepiej. Nasz nowy kurs Fundamenty przetwarzania i analiza danych w SQL będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

Dlaczego? Cóż, wystarczy, że poświęcisz kilka minut na przejrzenie ofert pracy, a przekonasz się, że najczęściej wymaganymi od analityków umiejętnościami są posługiwanie się relacyjnymi bazami danych i znajomość języka SQL. I są to umiejętności kluczowe niezależnie od sektora.

Ten kurs powstał właśnie po to, aby pomóc Ci je zdobyć. Został przygotowany z myślą o wszystkich osobach, które chcą wzbogacić swoje kompetencje analityczne, jak również dodać do portfolio umiejętność pracy z danymi i językiem SQL.

Kurs zacznie się od wprowadzenia w świat przetwarzania i analizy danych. Poznasz kluczowe zagadnienia i podstawy języka zapytań SQL w stopniu, który pozwoli Ci korzystać z niego w sposób zrozumiały i intuicyjny.

Nie martw się, SQL jest bardzo przystępny i stosunkowo prosty w nauce. Dodatkowo w szkoleniu znajdziesz przydatne i nowoczesne rozwiązania wzbogacone o ogrom przydatnej wiedzy. Dzięki temu będziesz mógł od razu przejść do praktycznego wykorzystania SQL w przetwarzaniu i analizie danych oraz raportowaniu uzyskanych wyników.

W trakcie szkolenia nauczysz się m.in. pozyskiwać, przeglądać, czyścić, transformować, eksplorować i analizować dane. Zgłębisz również wiedzę na temat sztuki wnioskowania na podstawie danych, aby ostatecznie na koniec szkolenia zrealizować projekt podsumowujący naukę. A to wszystko przy zapewnieniu masy informacji i wiedzy, które przydadzą Ci się w codziennej pracy lub na etapie jej poszukiwania.

Szkolenie prowadzi Piotr Dzwiniel, programista, który od ponad 10 lat zajmuje się tworzeniem oprogramowania i analizą danych. Ostatnio skupia się na pracy dla sektorów naukowego, medycznego i klinicznego, w których operuje się na ogromnych wręcz ilościach danych. Autor szkolenia często korzysta z języka SQL, który pozwala szybko i łatwo wykonać większość zadań związanych z przetwarzaniem i analizą danych.


Fundamenty przetwarzania i analiza danych w SQL

Zdobądź umiejętności kluczowe w zawodzie Analityka Danych i Data Scientist. Opanuj fundamenty przetwarzania i analizy danych przy pomocy języka SQL. Dowiedz się więcejOpublikowane 14 czerwca 2023 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!