Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Analiza danych w Excelu dla początkujących

Premiera: Kurs Analiza danych w Excelu dla początkujących


Kurs Analiza danych w Excelu dla początkujących

Opanuj podstawy analizy danych w Excelu. Poznaj narzędzia, które pomogą Ci wyciągać wartościowe wnioski z danych. Naucz się tworzyć przejrzyste i czytelne raporty i wizualizacje. Dowiedz się więcej
Pracujesz na co dzień w Excelu? Musisz analizować dane i przedstawiać je innym w prostej i zrozumiałej formie? Chcesz dowiedzieć się jak wyciągać z arkuszy wartościowe informacje i podejmować dzięki temu lepsze decyzje biznesowe? A może myślisz o tym, by rozwijać się jako analityk danych? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu. Przedstawiamy naszą najnowszą premierę: Kurs Analiza danych w Excelu dla początkujących.

W kursie skupimy się na wykorzystaniu możliwości i narzędzi Excela w analizie danych. To przydatna umiejętność, która jest niezwykle ceniona na rynku pracy. W trakcie szkolenia nauczysz się efektywnej pracy z arkuszami zawierającymi dużą ilość danych.

Dowiesz się jak je porządkować, obrabiać, analizować i prezentować w formie przejrzystych wykresów i raportów. Zobaczysz, że nie zawsze musisz edytować dane, żeby wyciągnąć z nich istotne wnioski. Czasami wystarczy odpowiedni filtr.

Dowiesz się również jak analizować dane bez edycji danych źródłowych. Nauczysz się tworzyć tabele przestawne i poznasz ich zaawansowane możliwości. Podczas szkolenia nie zabraknie istotnych funkcji tablicowych i bazodanowych.

Obok tego zobaczysz także listy zależne i inne narzędzia sprawdzania poprawności danych, które pomogą Ci uniknąć wielu pomyłek. Zobaczysz również jak korzystać z takich narzędzi jak suma częściowa, konsolidacja danych i duplikaty.

To naprawdę tylko kilka przykładów i mały wycinek wiedzy, jaką wyniesiesz z tego kursu, a wszystkiego będziesz się uczyć na praktycznych, z życia wziętych przykładach. Dodatkowo do każdej lekcji otrzymasz pliki z zadaniami do samodzielnego rozwiązania. W ten sposób dużo łatwiej będzie Ci wszystko zapamiętać.

Jeżeli chcesz opanować podstawy analizy danych w Excelu, to nie odkładaj tego na później. Wybierz ten kurs i zacznij jeszcze dziś.

Szkolenie prowadzi Natalia Krawczycka, specjalista ds. Rozliczeń, która od wielu lat wykorzystuje Excela w pracy i szkoli z niego innych.


Kurs Analiza danych w Excelu dla początkujących

Opanuj podstawy analizy danych w Excelu. Poznaj narzędzia, które pomogą Ci wyciągać wartościowe wnioski z danych. Naucz się tworzyć przejrzyste i czytelne raporty i wizualizacje. Dowiedz się więcejOpublikowane 25 marca 2022 r. w kategorii: IT i oprogramowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!